Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül egy egész...

Mennyibe kerül egy egész karos színes tetkó?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon durva elképzelésem van, és már a pénz is gyűlik, de mennyibe kerülhet egy ekkora tetkó?


[link]



2013. ápr. 3. 06:58
 1/7 anonim válasza:
változó, 10 000 ért is megcsinálják de olyan is lesz, kb egy profi ilyen tetkó 1 millió körül lehet
2013. ápr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia egy jó helyen olyan 250-300e. Ft
2013. ápr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzilKa ***** válasza:
Jo helyen alkalmankent 25-30ezer, legsurubben havi rendszeresseggel erdemes utemezni a gyogyulas miatt es kb 10 alkalomra szamithatsz, ez fugg a tetovalo tempojatol is.
2013. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. Ment a pacsi. :D
2013. ápr. 3. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
egymillióba egy teljes testtetoválás kerül max :DD ez tényleg olyan 2-300 ezer.
2013. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én maori tetkom,ami kidolgozott,de nem kell az egész kezet beszínezni,került 450ezerbe:).A krémeket nem is számolom már.
2013. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez nagyon szép, de 10-ből sehol se jönne ki:)))

Még az otthon maszekoló tetoválósnál se:) Ha meg igen akkor én nem mernék belevágni, nagyon el lehet ám szúrni, aztán egy vagyon mire normális helyen javíttatod.spórolj inkább, menj be szalonokba, érdeklődj több helyen:)

2013. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!