Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményed ennek a...

Mi a véleményed ennek a tetoválónak a munkáiról?

Figyelt kérdés

[link]

Valaki ajánlotta de szerintem nem elég jól kidolgozottak, bár nem vagyok szakértő.



2013. ápr. 25. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát... Nekem elég nagy tapasztalatom van, úh merek megszólalni a témában. :) Attól függ,mit akarsz vele csináltatni.. Mert egy egyszerű fekete motívumot úgy látom,meg tud csinálni rendesen, mert ott ugye az a fontos, hogy egyenes éles vonalakkal dolgozzon. De a többi munkája... Valóban nem elég kidolgozottak, nem csinálja meg őket szépen. Szerintem ne vele csináltasd, ha igazán szépet akarsz.
2013. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Innen válassz:

[link]

2013. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SzilKa ***** válasza:

Van egy rutinja, de nem tul tehetseges. Szoval az egyszerubb feliratok szepek es pontosak, a tobbi nem annyira fekszik neki. Ha kozel 20 eve csinalja, es ugy tart ezen a szinten, akkor fejlodni mar nem fog.

Arrol nem beszelve, hogy mekkora hulyesegnek tartom a bevezeto szovegben azt, hogy a meret es a szin a vendeg kivansaga alapjan tortenik, mert muveszkent gyakran van olyan, hogy latni, hogy a vendeg hulyeseget szeretne (pl 5 centis portre, vagy az adott testreszre nem illo motivum). A muvesznek kene ehhez a reszhez leginkabb ertenie.


Egy tetovalo

2013. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én sem csináltatnék itt komolyabbat...

Köszi a linket!

2013. ápr. 25. 22:01
 5/6 SzilKa ***** válasza:

Innen is valaszthatsz, jo magyar modra van egy "masik" szovetseg is :)


[link]

2013. ápr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez förtelmes, akkor sem csináltatnék vele semmit, ha még ő fizetne nekem.
2013. ápr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!