Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválók nem veszik rossz...

A tetoválók nem veszik rossz néven ha bemegyek a szalonba csak úgy nézelődni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, pár szót váltani a művésszel, megnézni a munkáit, gondolom vannak ott fotók a munkáiról, esetleg beszélni az elképzelésemről, hogy mit szól hozzá.

Lehet ezt? Csak úgy spontán bemenni?


Mert az az igazság, hogy nekem a szimpátia is fontos, és az is, hogy a megfelelő embernek adjam a munkát, úgy értem, akinek tényleg az a stílusa, amiben én akarok varratni. Nem akarom, hogy úgy végezze a munkát hogy "megint egy szerencsétlen, aki ezt meg ezt varrat". Szóval olyanhoz akarok menni, aki szeret olyan képeket tetoválni, amit én kérek.


Tehát az a kérdésem, bemehetek-e kérdezősködni, nézelődni, és nem bunkóság-e ha utána lelépek azzal, hogy majd átgondolom, hiszen nem biztos, hogy ott hirtelen eldöntöm, hogy hozzá megye-e tetováltatni, vagy máshoz.


Vagy hogyan szokás ezt?



2013. ápr. 27. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan bemehetsz bárhova. Nem kell utána mentegetőzni, ha mégsem szimpatikus a hely vagy a mester, egyszerűen mondd azt, hogy még átgondolod!
2013. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
persze, ez a bevett szokás. Bemész, megbeszélitek elképzelést, átgondolod, aztán megrajzolja, ha minden oké, feltetoválja. (ha nem jó a rajz, megbeszélitek mit nem úgy szeretnél) Azért ez egy életre szól, nem úgy veszed, mint egy kiló kenyeret. :)
2013. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SzilKa ***** válasza:
100%

Ez teljesen normalis es bevett dolog, sot, abszolut felelosegteljes hozzaallas ez reszedrol, ami dicserendo.

Egy dolgot ne csinalj, ne tartsd fel a tetovalot feleslegesen orakig, ne meseld el az egesz eleted (majd tetovaltatas kozben raersz), ezen kivul ne kerd, hogy egybol helyben tervezze is meg a mintadat :)

Ha szimpatikus a tetovalo es egybol ugy erzed, hogy o lesz az igazi, akkor az idopont foglalashoz es a tervezeshez tobbnyire kernek eloleget (ez kesobb lejon a vegosszegbol).


Egy tetovalo

2013. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ez lesz az első, így még fogalmam sincs kihez menjek. De hát ez kb. olyan, mint amikor kozmetikust, fodrászt, vagy nőgyógyászt keres az ember: hiába kérdezek másokat, egy adott tetoválóval kapcsolatban, ugyanannyi negatív véleményt kapok, mint pozitívat, szóval muszáj személyesen utána járnom. :)

2013. ápr. 27. 20:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem terveztetném meg helyben a mintát, max. otthagynám a lapot, annál, akit választok. (évekkel ezelőtt megrajzoltam, szóval ez gondolom remek kiindulási pont)
2013. ápr. 27. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!