Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha elesek, tetoválással mi lesz?

Ha elesek, tetoválással mi lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még nincs tetoválásom,de gondolkodom rajta,és felmerült bennem egy olyan kérdés,ami még egy 30éves érett férfival is megesik,hogy úgy csúszik el,esik el,vagy akármi,amikor felhorzsolja teszem azt a kezét.Ilyenkor ha ott tetko van akkor azzal mi lesz?Ha nem érthető írjatok nyugodtan:DD.

2013. máj. 3. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Ne igyál annyit!
2013. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

attól függ milyen mély a horzsolás, ha csak felszíni akkor semmi extra nem lesz... nekem volt már gyulladt pattanás is az egyiken, és kinyomtam, és nem lett baja :D


viszont ha mély seb lesz az gáz, mert hegre nem tetoválnak, így nem lehet javítani

2013. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze az ilyen hegekre gondoltam,hogy ott gáz van,engem a felületi sebek érdekeltek.De ha ezek szerint semmi akkor köszi szépen.Elsőnek: nem iszom:D
2013. máj. 3. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem veled együtt esik
2013. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hunbula ***** válasza:
Tetoválnak hegre amúgy.
2013. máj. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A sérülés mélységétől függ, egy kisebb horzsolás nem gáz, de cimborám motorral esett és neki újra kell üttetni pár tetoválását ennek hála.

Amúgy tetoválnak hegre, sokan direkt e célból készíttetnek tetoválást, hogy elfedjék a csúnya hegeket.

2013. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!