Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Elsősorban azokhoz szól a...

Frigg kérdése:

Elsősorban azokhoz szól a kérdésem, akiknek látható helyen van tetoválásuk, akár több is?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy akinek nyakon, mellkason, kézfejen van tetoválása, esetleg egész karos (tehát jól látható helyen), ők hol tudtak elhelyezkedni, milyen munkakörben? Nehezen ment-e a munkakeresés? Hogy viszonyulnak hozzá a munkatársai/főnöke? Arra is kíváncsi vagyok, aki esetleg külföldön dolgozik, ott mennyire más a helyzet, mint itthon? :) Előre is köszönöm a válaszokat!


23/N



2013. máj. 6. 09:52
 1/6 SzilKa ***** válasza:

Tetoválóként dolgozom, így nekem csak előny a teljes alkaros tetoválásom. :)


Külföldön elfogadottabbak a tetoválások, de a munkavállalás során ugyanúgy hátrány tud lenni. Svájci piercinges kolleganőm pl fodrásznak tanult, de a tetoválásai és piercingjei miatt egy fodrászat sem venne fel. Tehát még ott is probléma ez.

2013. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a válaszod! :)

Pont ettől tartottam. Annyira bosszant, hogy még mindig ezen megy a probléma... nem tudom mikor fogunk végre eljutni oda, hogy az emberek rájönnek arra, nem a külső miatt lesz valaki jó vagy rossz szakember. :/

2013. máj. 7. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez sokban függ a munkakörtől. Én is tetoválóként dolgozom, szóval nekem mindegy, de ha valaki ezekre a helyekre szeretne, akkor, hacsak nincs már sok tetkója, azért többször is rákérdek, és beszélek vele az esetleges későbbi problémákról.

Vendégeimnél változó, akiknek teljes karos tetoválása van. többnyire szabadabb foglalkozást űznek, zenélnek, fodrászok, kozmetikusok, saját vállalkozásuk van. Úgy veszem észre a fodrászok mostanában kimondottan rákaptak a tetoválásra, nem egyet ismerek, aki kimondottan puccos helyen dolgozik, és mégsem hátrány. Sok helyen úgy veszem észre (egyes divatüzletek például) hogy azért egyre több tetovált alkalmazottuk van.

2013. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljes kar tetoválásom van és bankban dolgozom,munka közben hosszú újju inget viselek.

A legelején a fiókvezetővel ezt meg tudtam beszélni,jófej volt nem csőlátású.

2013. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

külföldön nagyon változatos az elhelyzekedési lehetőség. svájcban ne számits semmi jóra.

amerika nyugati partvidékén (egyes helyeken) aza fura ha nincs tetkód.

szóval nem lehet egy konkrét választ adni,a kölföldi kérdés-részer.

2013. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

Én jelenleg Amerikában élek (Massachusetts), tehát észak-kelet. A munkavállalás még a jövő kérdése (igaz, a közeli jövőé), de majd körbeérdeklődöm :) Csupán tapasztalatokra voltam/vagyok kíváncsi.

2013. júl. 1. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!