Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tegnap este leborotváltam ott...

Tegnap este leborotváltam ott lennt. Ma viszont rettentően elkezdett szúrni, és elégéé idegesít. Nem lehet valamit tenni a szúrás ellen? És kb. meddig fog tartani a szúrás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ameddig megnem nő kicsit hosszabbra, Javaslom hogy minden alkalommal zsír új pengét használj vagy max 2-3 alkalommal használd azt, és szerezz be borotválkozás utáni balzsamot, csípni fog mint a fene de fertőtlenít és hidratál utána nagyon jó lesz neked.
2011. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy borotválkozás után rögtön kend be testápolóval..
2011. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyébként hamar meg fogod szokni :)
2011. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt az első, 3-4. alkalom után már fel se fog tűnni.
2011. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a csudának kellet leborotválni. A természet azért tett ide oda szőrzetet, vagy is meghagyott szőrzetet, hogy az izzadáskor kicsapódó sót, fel fogja azon van, így az érzékenyebb állandóan súrlódásnak kitett helyeket, nem marja ki a só a következő tusolásig,v. fürdőig.


A szúrás ellen semmit nem lehet tenni, annál inkább kellemetlenné válik neked illetve majd a partnerednek

2012. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!