Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 17-18 évesen korai a tetoválás?

17-18 évesen korai a tetoválás?

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva leszek 18, és szeretnék egy tetoválást.(Megengednék a szüleim már most, ez nem gond.) Egy feliratot szeretnék a derekamra, nem túl nagy méretben (egy nagyon rövid idézet a Kis hercegből franciául, egyébként).

Szerintem nagyon szép a jelentése, és nem hiszem, hogy változna róla a véleményem. Viszont kb. két hete találtam ki, még várnék vele egy hónapot, de aztán szeretném megcsináltatni. Szerintetek jó így, vagy még korai lenne, várjak vele többet?



2013. máj. 14. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha tényleg ennyire akarod én nem várnék vele simán megcsináltatnám..:)

én 17 vagyok és mindenképp szeretnék a csuklómra egy love feliratot, de eléggé félek tőle..:( úgyhogy nekem még győzködni kell magam ^^

2013. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
hát most semmiképp ne csináltass, már csak azért sem, mert nyáron nem célszerű tetováltatni, inkább ősszel-tavasszal. egyébként szerintem csináltasd meg, ha betöltöd a 18-at sem fogod nagyon másképp látni a dolgot. az első válaszolónak viszont azt üzenem, hogy ez a "love"felirat remélem minél hamarabb elfelejtődik..
2013. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
olyan love amiben egy végtelen jelben kötődik össze az L és az E betű.. nekem nagyon tetszik és ennyi:))))
2013. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hunbula ***** válasza:
Én anno 16 voltam, máig nem bántam meg, bár igaz, előtte másfél évig már a fejemben volt a hely és a minta is, szóval nem elhamarkodott. :)
2013. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

nekem 1 éve van a fejemben, hogy milyen tetkót szeretnék és hova. a korom miatt vártam ennyit, 18 leszek nyáron, meg fogom csináltatni, de én sem a nagy melegben, inkább ősszel :)

amúgy mi baj van a Love felirattal? oké, hogy elcsépelt, de kit érdekel? nem az alapján csináltat vki tetkót, hogy hány embernek van még ugyanolyan... neki ez tetszik és kész! :)

2013. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Korai... kicsi vagy még.


Csináld meg ha akarod, de a 20x-as éveidben úgy is megfogod bánni.


Nem leszel tőle menőbb, ha esetleg emiatt csinálnád titkon... max az osztálytársaid butábbik része fog, hűzni meg házni de aztán hamar elmúlik majd a rajongásuk ne aggódj.


Ráadásul Kis herceg.. :D

2013. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem menőzni akarok, főleg, hogy most érettségizem, nem tudnék vele felvágni az osztálytársaim előtt, mivel nem lesznek.

A Kis herceggel mi a baj? Szerintem csodálatos könyv. Azért más, mint pl. egy I love Justin Bieber felirat...

2013. máj. 18. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem (mindenki) azért csináltat az ember tetoválást hogy mások lássák és istenítsék.. mellesleg a derekán nem minden 2. ember látja..

általában az ember lánya azért csináltat tetoválást mert neki tetszik és azt szeretné hogy rajta legyen a bőrén örökké..

egyébként nem tudom miért kell itt osztani az észt, 18 évesen nem hiszem hogy olyan "kicsi" lenne.. mellesleg ha ő ezt szeretné és a kisherceget (ami szerintem is nagyon jó könyv) akkor csinálja szerintem nem kicsi hozzá :) HAJRÁ!

2013. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!