Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Évek óta tervezgetek egy...

Évek óta tervezgetek egy nagyobb tetkót. Elsőre be merjem vállalni?

Figyelt kérdés

Csak a nagyok tetszenek, most nem tudnék valami kicsit kitalálni ahhoz, hogy kipróbáljam milyen érzés. Ez is olyan, hogy évek óta bennem van, hogy ezt akarom, és kényszeresen rajzolgatom papírra.


Már mutattam egy tetoválónak, azt mondta, hogy három alkalom lesz legalább, és húzta a száját, mikor mondtam, hogy első tetkó lesz.


Tényleg gáz elsőre nagyot választani? Van olyan hogy valaki nem bírja a fájdalmat és félbe marad a tetoválás?



2013. máj. 22. 04:03
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Ki lehet bírni, több alkalom, elsőre énis nagyobbat választottam. 10 cm körül, nekem 2 alkalommal csinálta.
2013. máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SzilKa ***** válasza:
100%

Nem gaz egyaltalan.

Mar csak azert sem, mert egy 15 perces kis felirat egyaltalan nem veszi igenybe annyira a borodet, hogy megtapasztalhasd, milyen egy nagyobb tetovalasnal a fajdalom, tehat azzal nem nagyon tudod kiprobalni, hogy birsz egy hosszabb alkalmat.

En inkabb azt javasolnam, hogy beszeld meg a tetovaloval, hogy ha 2 orat birsz, akkor addig tartson egy alkalom, ha 4-et, akkor addig. Ez az elso alkalommal ugyis kiderul.

Ha viszont a tetovalod ilyen szajhuzos, inkabb keress masikat...


Egy tetovalo

2013. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Ez az elsőre nem csinál a szalon nagy tetkót fájdalmas helyekre, azért alakult ki mert sok a nyápic, Ők sem akarnak cirkuszolni a vendéggel inkább ha látják rajta nem vállalják
2013. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha AKAROD a tetkót, akkor ki fogod bírni. Egy csomó kamaszlány meg nyápic rohangál lepedőnyi tetoválással, ha ők túlélték, te is. :)

Elsőre max. nagyobb a félelem, mint a fájdalom, másodszorra már az se. Idővel elzsibbad a bőr, és onnantól aztán tényleg el lehet viselni.

Nem lesz kellemes, meg vannak jobb és fájdalmasabb pontok (főleg nagy tetkónál lesz vegyes a felhozatal), de összességében szerintem kár ennyit rinyálni miatta.

A tetováló miatt biztos nem fog félbe maradni, az már a te döntésed, hogy tényleg akarod, vagy inkább megfutamodsz. A fájdalom elmúlik.


Három helyen vagyok varrva, az egyik elég nagy, és bátran bevállalnék még többet is.

Hidd el, ha kész, rettentő büszke leszel rá.

Arra figyelj nagyon, hogy olyan tetoválót keress, akinek tetszenek a munkái, jók a referenciái, és elégedettek vele a régi kuncsaftok. Egyszer kell megfizetni, de ha elrontják, többé nem lehet javítani. Akiben nem tudsz teljesen megbízni, vagy nem teljes az összhang, ahelyett keress másikat.

2013. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon akarom a tetoválást, évek óta tervezgetem, de most jutottam el arra a pontra, hogy hiányosnak érzem magam, mintha elfelejtettem volna felvenni egy ruhadarabot. Na, nem tudom elmagyarázni, de hiányzik rólam az a kép.


Nem is kattogtam ezen, hogy mennyire fáj, meg milyen érzés. Csak miután a tetováló elhúzta a száját erre, és mondogatta, hogy hát azért jó volna először egy kisebbet megpróbálni, hogy bírom-e, merthogy elégedetlen leszek, ha nem bírom, és félbemarad, mert volt már vendége, aki csak egy alkalomra ment el, mert azt mondta, ezt a fájdalmat többször nem bírja ki.


Csak ezért fogalmazódott meg bennem a kérdés, hogy tényleg ennyire gáz, vagy csak nem néz ki túl sokat belőlem?


A válaszaitokat olvasva úgy döntöttem, beszélek még más tetoválókkal is, hátha másnál másfajta hozzáállást tapasztalok majd. Úgyis a téli hónapokban terveztem megcsináltatni, van időm keresgélni.

2013. máj. 22. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már eddig kibírtad nélküle, akkor ne is csináltasd meg. Öreg csóka vagyok, átéltem már egy-két divathullámot, így aztán megsúghatom neked, hogy a tetkónak hamarosan leáldzik, és újra a patyolatbőr lesz a divat.
2013. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!