Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha van egy nagyobb terület a...

Ha van egy nagyobb terület a hajban ami töredezett az leőnhet idővel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, az csak tovább terjed az egészséges hajra. Szóval minél előbb vágás. Én tegnap vágattam, pont ezért.
2013. máj. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A töredezettség nem terjed, nem egy vírus... azt javaslom, ha nagyon zavar, kis ollóval csippentsd le a végeit.
2013. máj. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ed de tovább törik, nem úgy van hogy egyzsercsak szép lesz, hanem ahogy nő ugyanúgy törik. Mindenképp vágasd le, ajánlom a meleg ollós vágást.
2013. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük terjed, mivel tovább törik mindig. Megjavulni nem fog az fix, le kell vágatni.
2013. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egészséges hajra nem terjed át, max tovább törik a már töredezett rész.
2013. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit hülyén van feltéve a kérdés, azért van ennyi érdekes válasz...

A haj nő, ez a természet rendje. Tehát a töredezett végű is nő, viszont a vége nem fog eltűnni, csak ha levágják.

(néha meglepődöm, mivel nincsenek tisztában az emberek, bár nincs ideírva, hány éves a kérdező - lehet, hogy még kisgyerek)

2013. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kisgyerek!
2013. máj. 16. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!