Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 17 évesen tetoválás? Szerintetek?

17 évesen tetoválás? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kedvenc írómtól, Wass Alberttől szeretnék egy idézetet a karomra. Az idézet így szól: "...és én elindultam meghódítani egy idegen világot..."

Régebben mondtam szüleimnek, de eléggé ellenzik, mert hogy milyen az már,hogy tetoválás, holott ők is nagyon szeretik Wass-t. Szerintem nem lenne csúnya, ráadásul nem is hülyeség lenne rám firkálva, hanem valami értelmes dolog. Vélemény, amivel rávehetném őket? Magyon szeretném ezt magamon viselni :)



2013. máj. 27. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ez mit jelent számodra?:)
2013. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt, hogy szeretném, ha azok az emberek akik esetleg megkérdezik, hogy mi ez, elmondhassam nekik, hogy a magyarság legnagyrabecsültebb írója, költője, példaképem és egyben az az ember, akinek munkája erőt ad a napi feladataim elvégzéséhez, és az élethez. :) és valahol ez az idézet az, ami megfogott mind közül, illik az életemhez, az egyéniségemhez :)
2013. máj. 27. 20:51
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Végre valami értelmes tetoválás. :)

Két lehetőséget van, vagy mégis ráveszed a szüleidet, hogy had csináltasd meg, vagy vársz a 18. szülinapodig, utána már nem szólhatnak bele.

2013. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*hadd
2013. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha ilyen sokat jelent neked akkor szerintem csináld meg nyugodtan :)
2013. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Végre egy intelligens ember :)
2013. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon büszke lennék erre, Wass Albertnél nagyobb példaképem nincs :) szeretném egy egész életen át őrizni testemen a legnagyobb magyar író emlékét :)
2013. máj. 27. 21:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Értelmes,és szerintem ízléses,de akik meglátják nem fogják tudni hogy tőle származik ez az idézet (szerintem),és így kicsit tucatnak fog tűnni mert ezt a mondatot gyakorlatilag bárki kitalálhatta.

17 évesen még várj szerintem,ha jövőre még mindig akarod akkor vágj bele.

2013. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát figyelj, nekem általában egy lányon nem tetszik egy tetkó (mert gondolom lány vagy) de szerintem ez tök jó ötlet. viszont szerintem is várj 18. szülinapodig. és akkor már úgyse szóéhatnak bele. meg mág addig legalább átgondolod, mert nehogy esetleg később megbánd.
2013. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj, én hat évet vártam, és megérte. :)

Te már azt a kis időt kibírod. Max. ez lesz a szülinapi ajándékod. :)

2013. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!