Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Body Mod. Mit lehet otthon?

Body Mod. Mit lehet otthon?

Figyelt kérdés
Remélem jó kategóriába írtam a kérdést. Pár éve nagyon érdekel a testmódosítás. Szerintem egy ízlésesen tetovált nő vagy férfi gyönyörű lehet, de a testékszerekkel sincs bajom, azok is tetszenek. Egyenlőre, csak a fültágításig jutottam, nincs gondom vele, szeretem is őket, mivel itthon is meg tudtam csinálni. Lényegében ez is lenne a kérdésem. Van még valami amit otthon is meglehet csinálni? Lehet, szívesen belekezdenék :) vagy minden máshoz szakember kell? Mondjuk nem szúrnék magamnak piercinget, vagy sufnitetkót se csináltatnék, csak érdekel. Tapasztalat? Vélemény? Jöhet bármi :DD

2013. jún. 8. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából jah, minden máshoz kell egy hozzáértő, aki segít elindítani téged, utána tágíthatsz otthon mellbimbót, orrsövényt, ajkat

De komolyabb dolgot otthon végezni eszközök hiányában majd hogy lehetetlen

20/F

2013. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
52%
én 13 éves korom óta magamnak lyukasztgatom a füleimet,volt már varrótűvel,biztostűvel...előtte alkoholal leöblitve...eddig nem lett tőle bajom (19 L)
2013. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Egy fültágítós lány borzasztó ótvar látvány tud lenni. De ez nem baj, mert így legalább távolról látni, hogy egy nyomorulttal van dolga az embernek..
2013. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kár h nem a véleményedre volt kíváncsi a kérdező :)


Sok ismerősöm van aki köldök piercinget szúr magának, szóval ez biztos h simán megvalósítható :) A tetoválók simán tudnak magukra tetoválni :D Mondjuk nekem ezek a dolgok úgyis nagy bátorságpróbák, h más csinálja :D

2013. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bodymodnak számít szinte minden, ami megváltoztatja a testedet, legyen az otthoni vagdosás vagy fültágítás. Nagyon sokan vannak, akik kimondottan a DIY (do it yourself) módszerre esküsznek, és csak maguknak hajlandóak ilyesmit csinálni, mindenféle spirituális vagy akármilyen okokból. Olvasgasd a bmezine.com oldalt, az a legjobb ha érdekel a téma, illetve Zagyvai Gabi blogját, testmodositas.blog.hu/


Az "ízlésesen tetovált" pedig nem bodymod, az 1-2 piercing sem, mert ezek már annyira elterjedt dolgok, hogy nem számítanak extrémnek a szubkulton belül.


A fültágítósokat leidiótázó agyhalott meg inkább nézzen magába.

2013. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Èn is làtom màr tàvolròl hogy egy nyomorultt van dolgom.

Vicces kis dgok ezek. Osztàlytàrsam a gimiben anno folyton beszòlt a piercingekèrt, tàgitòèrt.... azòta eltelt 3-4 èv..:D Tegnap futottunk össze, nagyobb a füle mint az enyèm:) Nekem egy tetkòm, neki 7....

Ès boldog. Ès sajnàlja.

Ha màsèrt nem, akkor legalàbb arra gondolj, hogy külső alapján bárkit lehet szidni. Téged is ;)

És szerintem csak egy beszari alak vagy, aki fél a tűtől, és a nem tucatságtól.

2014. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!