Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást csináltassak?

Milyen tetoválást csináltassak?

Figyelt kérdés

Vagyis később.

Egyébként csak egy kicsit szeretnék, nem is túl feltűnőt (ilyen pegazusok vagy mik szóba se jöhetnek, meg nekem a színesek se tetszenek túlzottan). Az ilyen love meg hope feliratok túl populárisak, valami jelre gondoltam, feliratra - mondjuk finnül ráíratom magamra, hogy porleves, és akkor mindenki azt hihetné, hogy én is ilyen loveos tucat vagyok, aztán mindenki meglepődik, hogy ja nem.

Najó, tényleg ötleteket szeretnék csak gyűjteni.


2013. jún. 10. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Általában olyanok csinálnak tetoválást, akik tényleg VALAMIT akarnak magukra tetováltatni, nem akármit. ez az önkifejezés egyik módja, nem egy divat. Legalábbis nem annak kéne lennie. Amúgy olyat csinálnak, ami jellemüket tükrözi. Rólad nem tudjuk, mert csak annyit mondasz, hogy tetkót akarsz (meg hogy ne "Love-osat". Szerintem tegyél re erről addig, amíg tényleg nem lesz valami motivációd, ami arra késztet, hogy felvarrasd magadra, mert így csak pénzkidobás. Lehet hogy ez a komment most nem tetszik neked, de komolyan gondolom, mert lehet, hogy később megbánod, ha most az első szembejövő ötletet felvarrod. Amúgy beírod, hogy tetkók, vagy tattos és egy halom kép jön ki.
2013. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólóhoz, neked kell kitalálnod h mit szeretnél aztán várj egy évet és ha még mindig szeretnéd, akkor gyerünk :)


[link]

Itt vannak szépek, én kezdetnek esetleg egy kedvenc idézetet választanék a helyedben, az nem hiszem h rossz döntés lenne! ;)

2013. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!