Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Igaz, hogy ha pontosan nem...

Igaz, hogy ha pontosan nem tudom, hogy milyen tetoválást szeretnék, inkább ne is csináltassak?

Figyelt kérdés
Évek óta szeretnék tetoválást, persze nem valami semmitmondó, közhelyes idézetet, sem divatos motívumot, hanem valami egyedit, személyeset. Nem tudom, hogy hogy találhatnám meg a megfelelőt. Ti hogy jöttetek rá, hogy mit akartok? Keresgéljek ötleteket, vagy hagyjam, egyszer majd úgyis lesz olyan, amin gondolkoznom sem kell?
2013. jún. 12. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én öcsém pont így van vele mint te! :)
2013. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, mint te. A tetoválás az önkifejezés egyik formája, semmi probléma, ha te is szeretnél. Én a tv-ben látott Miami Ink és tsa. sorozatok hatására szerettem bele a tetoválásokba(17-18 voltam akkor), de csak most 21 évesen jutottam el oda, hogy szalont és művészt keressek, mert összeállt az ötlet. Addig, amíg nincs meg A minta, nyugodtan keresgélhetsz az interneten, újságokban. Én is véletlenül találtam rá arra a stílusra, amivel összeállt a tetoválásom. Sok sikert! :)
2013. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt majd az élet csak úgy hozza. :) Nekem 6 év kellett, hogy meglegyen a minta, de az szerelem volt első látásra. :) Amint megvolt, már csak a saját stílusomra kellett formálni és hozzátenni ezt azt hogy egyedi legyen.
2013. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Óóó, olyan kíváncsi lennék, hogy milyen tetoválásotok van! :)
2013. jún. 12. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!