Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválás elkészítése után...

A tetoválás elkészítése után mennyi idővel lehet már napozni?

Figyelt kérdés
Tetoválásom 17 nappal ezelőtt készült. Már múlthéten lehámlott, azóta nem is kenem, nem is történt vele semmi baj. Most szeretnék napozni, de nem tudom szabad-e. Szerintetek? Ha 30 faktoros naptejjel alaposan bekenem,akkor kifeküdhetek egy kicsit a nap alá?

2013. jún. 14. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de én erősebb naptejet használnék rá.
2013. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, ha bekened, akkor nyugodtan.
2013. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17?az rengeteg...Nekem az egész hátas megfelelő lekezeléssel 1 hét alatt begyógyult.Utána már ,ha begyógyult,lehet napozni,meg mindent.
2013. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzilKa ***** válasza:
100%

Utolsó, ez nem igazán van így. A felszín ugyan hamar begyógyulhat, de a bőr alsóbb rétegeiben hetekbe telik, mire teljesen begyógyul a tetoválás. Ezen kívül az UV sugárzás a bőrön belül is károsítja a festéket és színének intenzitását.


Szóval napozni csak 3-4 hét elteltével szabad, s utána is feltétlenül be kell kenni a tetoválást magas faktorszámú naptejjel, hogy védd a fakulástól.


Egy tetováló

2013. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!