Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » "anya és apa <3 " tetoválást...

"anya és apa <3 " tetoválást szeretnék, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
most még csak 16 leszek. Majd pár év múlva szeretnék. Tudnátok nekem képet linkelni? és milyen érzés, hol fáj a legkevésbé? Nagyon sokat jelent nekem, hogy ez a tetoválásom legyen mert a szüleim elváltak, szerintetek jó ötlet lenne, hogy meglepetés lesz nekik?

#ötlet #tetoválás #anya és apa tetoválás
2013. jún. 12. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szívbajt kapnának...
2013. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de csak kb. 18 évesen tetováltatnám.miért.?
2013. jún. 12. 20:31
 3/11 anonim válasza:
Alkaron nem fáj. De tényleg hiába csináltatod, max nekik fog szarul esni. Így nem fogod tudni összekovácsolni őket újra, fölösleges bűntudatot ébreszteni bennük.
2013. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de azt a szivet nem úgy gondoltam hogy ők szeretik egymást hanem,hogy anya és apa nekem sokat jelent,nem összekovácsolni akarom,vagy ígyis rossz ötlet? köszönöm a válaszokat
2013. jún. 12. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Én olyat láttam, hogy az egyik csuklón egy Anya felirat a másikon meg egy Apa felirat. Szép betűkkel jól néz ki és nem is azt sugallja, hogy újra össze akarod hozni őket. 1-1 szívecske mehet mindkettő alá külön :)
2013. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen.úgy is jó lenne.köszönööm
2013. jún. 12. 20:50
 7/11 A kérdező kommentje:
tudna valaki linkelni ilyen képeket?
2013. jún. 12. 20:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább valami jelképeset varrass magadra. Amiről tudod/tudjátok, hogy ez titeket jelent, mint családot, meg a szeretetet, meg a blabla. Nem feltétlen kell mindenkinek egyből levágnia.

De az ilyen ANYÁM, APÁM, MARI és szív tipikus börtöntetkók, szerintem nem kéne erőltetni. :D

2013. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A szív piktogram utalhat viselõjének börtönbeli passzív homoszexuális szerepére, míg a tõr jelenthet szexuális

bûnözõt,(...)"


Jah,a szív jó ötlet.

2013. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen képeket találtam, szerintem nagyon aranyosak: (Persze nem kell angolul lennie)

[link]

Középtájt vannak a legaranyosabbak :)

2013. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!