Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Testvéri tetoválások?

Testvéri tetoválások?

Figyelt kérdés
Olyan tetoválást szeretnék, amely engem és a 2 tesómat jelképezi. Valami szimbólumra, vagy feliratra gondoltam, ami a testvéri összekapcsolást, szeretetet jelképezi. Ötletek?

2013. jún. 14. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
mondjuk egy fénykép hármótokról?
2013. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tetoválásnak a te fejedben kéne megszületni, ízlelgetni, építgetni, elképzelni, nem a netről egy vadidegen ötletét leszedni. Akkor sose lesz a tiéd. Az ilyet szokták megbánni.
2013. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én a feleségem. két gyermekem és saját keresztnevem kezdőbetűit tetováltattam magamra. A nonfiguratív jellegű rajzot saját magam készítettem, többnyire nem is látják benne a jelentést viszont így abszolút egyedi és az enyém! Nagyon sok nonfiguratív és egyéb rajzot készítettem korábban, így ez jellemző rám. Tudtam azonosulni vele. Keress olyan dolgot, ami jellemző rád és abba "rejtsd" bele hármótokat valamilyen módon. Keress kapcsolatot, olyat ami mindhármótokra jellemző és ebből indulj ki. Utána egy művész már tud vele mit kezdeni, de mielőtt bármit tennél nézd meg a művész korábbi munkáit, mert egy életre elronthatod a dolgot...
2013. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Andrews én is valami ilyesmin gondolkodom, lehet hogy hasonló lesz kicsit más szinbólummal. Köszi
2013. jún. 22. 10:21
 5/6 anonim válasza:

Én pont most készülök egy ilyet varratni.

Fogtam a hugom és az én nevem kezdőbetűjét (lány vagyok) és jó cirádásan összekapcsolódva megrajzoltam több száz betűtípusmintát használva (ötleteket a betűtípushoz én a dafont.com-ról szoktam meríteni.)

2013. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, már van elképlezésem.
2013. jún. 28. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!