Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utal ez a testvéri...

Mire utal ez a testvéri viselkedés?

Figyelt kérdés
A férjem 32 éve a nővére 33. Sose volt az a felhőtlen testvéri kapcsolatuk, sőt a nővére volt mikor ki is tagadta, volt mikor 2 évig nem beszéltek, van egy lánya akit imádunk ő is minket, volt, hogy eltiltotta( indok: velünk jobban szeret lenni mint vele...)régen mindenkinek azt mondta, hogy addig nem nyugszik míg el nem távolít a testvére mellől,mert én nyitottam fel a férjem szemét, hogy hogy kihasználja. Természetesen a gyereknek megveszünk mindent, de az, hogy mi vásároljuk be a vasárnapi ebédhez meg.... aztán azért nem jár hozzánk, mert rossz látni, hogy szeretjük egymást.Ő elvált 2 éve és ezzel nem is lenne probláma, de nem ismerkedik nincs senkije, és nem is akar,1 éve csak állandóan hozzánk jön, és nagyon furcsán viselkedik csak a testvére mellé ül le, kiír facere, hogy mennyire szereti a tesóját, engem utál, de ha ott van a férjem feltünően nagyon kedves, de ha nincs nagyon bunkó. Mostanába minden másnap megjelenik nálunk és nem akar hazamenni,úgy hogy mi csak akkor megyünk amikor valami ünnep van, akkor is kapunk 2 ropit, de ha ö jön nagyon éhes, természetesen utál főzni. Már a gyerek megkérdezte, hogy nem e költözhetnek hozzánk, eltereltem a választ... de nem akarom párom se megsérteni mert neki nincs más családtagja. Ti mit tennétek? Ha egy normális ember minden nap 5- ig dolgozik van még otthon mit csinálni, mosok, főzök takarítok ott a nagy kert... de ott kell vele ülni és már nagyon unom. Minden bajom van ha megjelennek.
2013. márc. 13. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

ez azért már túlzás.

Bár én nagyon jóban vagyok a tesóimmal és meg tudnám velük beszélni ha ilyen helyzet adódna itt látom más a helyzet. Szerintem kicsit lehetsz illetlen h ezzel felnyisd a szemét, hisz ő is illetlen h ott dekkol nálatok.

Vennék mozi-színházjegyet a férjemnek és magamnak majd mikor jön mondanám h nem vagyunk itthon. Ezt nem egyszer eljátszhatnád, bár talán semmit se segít.

Férjed beszélt már vele? Az ilyen típusú emberrel az a baj h vagy élősködik vagy megsértődik és kígyót-békát mond rád, szóval látszólag mindenképp te jössz ki vesztesként de ez csak a látszat

2013. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy nagyon sokat dolgozunk még munka után is, mindent elvállalunk, hogy legyen pénzünk és nem vagyunk ezek a színházasok, de amugy már próbáltam a mozit, de akkor jön a szöveg, de a gyerek nagyon akar menni.... meg ha kell valami felhívja a férjem a gyerekkel és a gyerek már ugy be van tanítva... ha elvisszük valahova első kérdése anya is jöhet, anyának is veszünk??? egyszerűen már nem bírom, rosszul vagytok tőle.
2013. márc. 13. 09:35
 3/8 anonim ***** válasza:

te rózsika, ne haragudj, de ki kéne takarítanom a házat, meg kéne ásnom a kertet, el kéne mennem bevásárolni, ki kéne vasalnom, SEGÍTESZ?

ezt eljátszod párszor, mert persze neked minden nap akad majd tennivalód, és hidd el, nem fog ilyen gyakran beállítani :)

a párodnak meg mutasd meg a fb kiirtásait (azokat, amelyekkel ócsárol téged), esetleg készíts hangfelvételt, ha már elviselhetetlenül szemét veled.

2013. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ja, hogy telefonon hív fel és nem csak beállít! ez még jobb! nem veszitek fel. késő este visszahívjátok, hogy mit is akart és elnézést kértek, amiért nem hallottátok, mert sütöttetek, kertben voltatok...

am miért van olyan érzésem, hogy a gyereket túlontúl elkényeztetitek? elhiszem, hogy szeretitek, de nem kell mindent megvenni neki, amit a szeme-szája megkíván!

2013. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
eddig hívott, és kipróbáltam, hogy nem veszem fel, vagy nem vagyunk otthon... de már nem hív csak beállít! :( nem azért mindent nem veszünk meg, csak ami szükséges, ebben a korban nagyon gyorsan nő, pl.: cipő... ami kell mert tudom hogy az anyja nem venné meg,
2013. márc. 13. 10:12
 6/8 anonim ***** válasza:

de amugy már próbáltam a mozit, de akkor jön a szöveg, de a gyerek nagyon akar menni....


Nehogy már a gyerekhez igazítsátok a TI programjaitokat!

Mondjátok meg, hogy nem. Álljatok a sarkatokra.

2013. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és a kérdésre válaszolva: kihasznál titeket.


Felvenni a beszólásait tényleg jó ötlet.

2013. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kíváncsi vagyok, mikor hozakodik elő azzal, h neveljétek ti a gyerekét, mert neki nincs rá pénze, kedve, ideje...?

a fejetekre fog nőni a gyerek is és az anyja is!

2013. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!