Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek megcsináltassam a...

Szerintetek megcsináltassam a tetoválást?

Figyelt kérdés

15/F Mielőtt mindenki elkezd pampogni, hogy gondolkodjak meg várjak még elmondanám, hogy évek óta szeretném ezt a tetoválást, nem divat tetkó, van komoly jelentése, az egész életem eszerint élem le ez mindig emlékeztetni fog(nem is valami tömegidézet) stílusos és jól mutat. A kérdésem az lenne, hogy el fog-e deformálódni. A vállamra akarok, fekete, pont a vállam körvonalára nem hiszem, hogy sokat nőnék még apám anyám is alacsony termet és se vagyok magasa vállam sokat már nem hiszem, hogy fog izmosodni. (és itt még egy kérdés: ha izmosodik a vállam át lehet varratni, hogy újra jó legyen?) A másik, hogy 15 évesen szülői jelenléttel legális? Mert mindenhol mást írnak van ahol az, hogy 14-től szülői jelenléttel van ahol 16-tól ugyanez. Ha már megcsináltathatom legálisan megcsináltatom ha nem akkor még kivárom azt az 1 évet.


Ui.: Nem kérek megbánnád, ronda lesz öregen stb. válaszokat nem érdekel milyen lesz öregen, és ha megcsináltatom biztos leszek benne, hogy akarom.



2013. jún. 20. 03:40
 1/8 SzilKa ***** válasza:
100%

Csak 16 evtol lehet szuloi jelenlettel, vard ki azt az egy evet.


Egy tetovalo

2013. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 animefan98 válasza:
Csináltasd meg.
2013. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

bírom az ilyen 15éveseket, akik kijelentik, hogy " az egész életem eszerint élem le"...


de amúgy várd meg a 16ot

Átjavítani át lehet, ha reped, de nem tuti, hogy szép lesz.

2013. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked nem volt ilyen idősen olyan értékrended ami szerint akartad leélni az életed és ez az ízlésedtől független? És ez nem olyan dolog mint a szerelem vagy stb. hanem egyszerűen a személyiségem és tudom, ha ez megváltozik utálni fogom magam érte, de ez a tetkó mindig emlékeztetni fog rá. :)
2013. jún. 20. 20:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, hogy a lézeres leszedetés után nem lesz ugyanolyan a bőröd, de nagyon elhalványul és ha arra varratod rá nagyobban akkor elméletileg újra tökéletes lesz.
2013. jún. 20. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Hiába érzed nagynak magad, a tetoválás nem véletlenül 18 éves kortól legális. Még ezalatt az egy év alatt is rengeteget változhatsz, nem hogy 5-10 év múlva.. Én úgy tudom törvényesen 18 éves kor alatt mindig ott kell lenni a szülőnek, de persze kivételek mindig vannak. Meg kell kérdezni.
2013. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó már ne haragudj de tudsz olvasni? Amúgy nem csípem ezeket leszóló kommentárokat mivel pont annyit tudsz rólam amennyit itt leírtam és nem képzelem magam nagynak e-mellet leírtam azt is, hogy valószínűleg nem fogok sokat változni csak más véleményére voltam kíváncsi.(Egyébként ha jól tudom az ember megáll a növéssel 20 éves kora körül szóval 10 év múlva biztos nem fogok nőni) Mellesleg az is benne volt a kérdésben, hogy hány éves kortól lehet szülői felügyelettel azt tudom, hogy 18-tól lehet anélkül én arra vagyok kíváncsi, hogy azzal mikor...
2013. jún. 26. 04:07
 8/8 TomMunk válasza:
Szerintem várd meg vele a 18-at :) Megéri... ekkortájt állsz meg a növésben, szóval a tetkó igényesen fog kinézni évek múltán is. Ha nem változik a véleményed, akkor pedig még biztosabban tetováltatod magadra :) Én is 15 vagyok, és már évek óta gondolkodok egy tetkóban (konkrétan 4 éve) a kedvenc bandám hatására.... de szerintem kivárom az "időt", hogy igényesen tiszteleghessek a saját pofám előtt :)
2013. júl. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!