Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a legjobb kezelési módszer...

Mi a legjobb kezelési módszer a tetoválásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kinek mi a tapasztalata a tetoválás kezelésére? Mikor májusban elkészült (az alkaromra, a tenyerem alatt), 2 napig fóliáztam és sima Bepanthennel kentem (reggel és este cseréltem), utána csak kenegettem (naponta 2-3 alkalommal) és Clarasept folyékony szappannal + hideg vízzel mostam. A kezelés után elég sok festéket kidobott a bőröm, a szalonban azt mondták, hogy lehet rossz nálunk a víz minősége (ami igaz is), úgyhogy miután átütötték a második kezelésre víz helyett nedves törlőkendőt (a babapopsi -n szoktak használni) ajánlottak. Sajnos most is úgy tűnik, hogy nem lesz olyan szép, mint szeretném. 1-2 helyen megint nagyon meg van kopva, illetve sok helyen a minta körvonala is egyenetlen.

Szerintetek mi lehet a baj? Mit csinálok rosszul?



2013. jún. 20. 12:47
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia, en most tanulok tetovalni, es csinaltam magamnak egy mintat, gondoltam kiprobalok mas modszert is amiket olvastam, valahol mar egyaltalan nem ajanljak a foliazast, ersze elso nap nekem is fent volt, vagyis csak estere amig aludtam, aztan amikor kimentem utcara akkor is, de ugye nagyon meleg van, ezert vettem steril gezt, meg leukoplastot es lazan betekertem parszor, a gezre is kentem bepanthent hogy ne szaradjon ki a borom, es bevalt, estere is ezt raktam fel, es nem szaradt ki, persze oda kell figyelni, meg arra, hogy ne sok ragasztoval rakd fel, leszedni eleg kellemetlen. Persze lehet valaki mond jobbat, de ebben a melegben vedoruhaban elegge izzados lenne a folia... meg annyi, hogy valaki irta hogy beleragad a tetovalasba, hat erre ott van a viz... azzal konnyen lejon (nekem mondjuk nem ragadt bele) remelem hasznos lesz valamire a valaszom:)
2013. jún. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!