Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szép ez a tetoválás?

Szép ez a tetoválás?

Figyelt kérdés

Barátnőmé, én is oda mennék, ahol ő csináltatta, nekem tetszik, de kiváncsi vagyok más véleményére is


ezen még friss:

[link]



most ilyen:

[link]


húsvét környékén varrták, ha ez számít


2013. jún. 20. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem az én stílusom. Nekem a virágok színesben tetszenek :)
2013. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A kivitelezése éppen hogy eladható, maga a rajz pedig kimondottan csúnya. Nem tudom, mennyire készült olcsón, illetve ez mennyire szempont, de inkább keress egy jobb tetoválót és ne akarj rajta spórolni.
2013. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez bizony egy elég csúnya és rossz minőségű rózsa lett. Csináltasd máshol!
2013. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát ez érdekes... mikor élőben látja valaki, mindenki dicséri... és nem úgy, hogy ő kérdezi, hanem pl a boltba mondta múltkor az eladó...
2013. jún. 20. 21:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, aki látott már igényes munkát az nem mondja erre hogy szép.
2013. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is kifejezetten gyatra.

Amikor látsz egy minőségi tetkót, azzal összehasonlítva már fogod látni a különbséget.

Akik dicsérték, azoknak az lett a gyanús, hogy felismerték, mit ábrázol és örültek neki.

Amúgy amikor valaki büszkén mutatja az új tetkóját te sem mondod a szemébe, hogy ronda.

2013. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem. nagyon ronda. már bocsi, nem akarlak sertegetni, de hogy akarhatsz ilyet????
2013. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

na de pont ezt mondom, hogy nem azért dicsérik, mert mutogatja, hanem maguktól. Nyílván én sem mondanám senkinek, hogy milyen sz@r, ha megkérdezi, hogy hogy tetszik...



hát én nem tudom... élőben pedig nagyon szép... megpróbálok keresni még olyat, amit ott csináltak, ahol ezt.

2013. jún. 21. 15:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Túl nagy a virága és kicsi a szára...Nem olyan ronda,de nem is gyönyörű.......
2013. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jó, a minta egy dolog, azt a csaj rajzolta. A kivitelezés érdekel :)
2013. jún. 21. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!