Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Westendben a piercing...

A Westendben a piercing szalonon kívül hol lehetséges még a fülbelövés? Azt tudom, hogy már csak kozmetikus és persze piercinges csinálhatja.

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanám a lövést ilyen kozmetikákban.. Csak piercerrel csináltasd és szúrasd... Egyrészt kevésbé fájdalmas, másrészt sokkal kevésbé roncsol mint a lövés esetében harmadrész gyorsabban is gyógyul ha szúratod.. Azt meg meg sem említeném hogy sokkal jobban ért egy piercer az ilyesmihez aki naponta megcsinál x szúrást mint egy snassz mezei kozmetikus... :D amugy TattooRespect --> Szent István Krt. 29.
2012. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 miamaya válasza:
a westendben a Claires nevű boltbqn is csinálnak fülbelővést:)
2013. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A piercer sem ért hozzá, attól, hogy sokat megcsinált, csak az orvos (sebészet, stb...). 5-6 évig tanulnak a testről, szerintem a piercer a néhány én szurkálási tapasztalatával elbújhat. Ettől függetlenül még megcsinálhatja jól. Bejössz, perkálsz, kiszúr a kellő helyen, elmész, és nem vállalja a felelősséget. Az orvos igen.

Hova szeretnéd lövetni? Alulra totál veszélytelen.

Kozmetikus lőtte nekem először, de nagyon sokat mozgattam, és begyulladt mindkettő. Ezek után sebészeten szúrattam újra őket. Azóra csináltattam még kettőt, szintén kozmetikussal, azoknak sincs semmi bajuk, mert nem maceráltam-mozgattam őket, míg gyógyultak.

A westiben a Match-csal szemben van egy bőrdíszműves, annak az emeletén van egy piercingszalon, azt preferálom. (A másik egy hentes.)

2013. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!