Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Normálisan fog kinézni vagy...

Normálisan fog kinézni vagy nagyon eldeformálódik?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne hogy ha varratok most az egész felkaromra (válltól könyékig) egy tetoválást nagyon eltorzul ahogy nő a karom? kb átlagos karméretem van, viszont nemrég elkezdtem edzeni szóval szeretnék még valamivel vastagabb kart. Nem arc vagy hasonló mintát szeretnék. nemigazán tudom leírni :D körülbelül ilyen foszló bőr, csont félének írnám. nehéz elmagyarázni.


főleg olyanok írjanak légyszives akik jártak hasonló cipőbe vagy hozzá értők ne csak a "SZERINTEM" típus (: köszönöm



2013. júl. 3. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem koxolod magad sz@rrá, akkor nem lesz gond ilyen fajta tetkónál.

Nyúlik az annyit, amennyit kell.

Mindenki azt hiszi, hogy ha lemegy edzeni, akkor majd nő is. Hidd el, ez nem így van. Több év, mire látszhat valami,de egy átlagos kar vastagodás évi 1-2 cm. Eleinte kicsit lehet több is, de hidd el, hogy hamar megáll a növekedés.

2013. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okés rendben. kösziszépen (:
2013. júl. 4. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!