Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Két tetoválással kapcsolatos...

Két tetoválással kapcsolatos kérdés. Érdemes így?

Figyelt kérdés

1. Szerintetek érdemes úgy megcsináltatni, hogy nincs konkrét jelentése, csak egy minta nagyon tetszik, és úgy érezzük, illik hozzánk?

2. és úgy, hogy egy egyszerű tetkó (angyal, masni stb) tehát az ábrának jelentése nincs, csak egy időszakra emlékeztet az életünkben, arra, amikor megcsináltatjuk?



2013. júl. 5. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
elsőre nem. egy idő után elveszti a jelentőségét.de nyáron ne tetováltass
2013. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy érdemes. Legalábbis én többször is akartam, pillangót, delfint, virágos mintát, nonfigot, szárnyakat stb. Most örülök, hogy nem csináltattam meg ezeket mégse mert nagyon gáznak tartanám már. Változik az ember, ami most tetszik pár év múlva már nem fog. Ezért kell olyasmit tetováltatni aminek fontos jelentősége van számodra.
2013. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!