Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek, h nézne ki has...

Szerintetek, h nézne ki has alatt egy horgony tetoválás?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 15:29
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Attól függ milyen horgony, és a has alatt kb. hol helyezkedik el.. De amúgy szerintem IGEN, bár én nem merném bevállalni. :P
2013. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
[link] egy ilyen horgony és has alatt jobb oldalt! :)
2013. júl. 17. 15:39
 3/30 anonim válasza:
Szerintem szép meg minden, de én nem tetováltatnám a hasamra. De te életed, de döntesz. :)
2013. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Csak azért akarom a hasam alá mert ott nem látszik nagyon pl:eltakarja a fürdő ruha alsó része és így anyámék se fogják meg látni mivel még csak 14 vagyok! :)
2013. júl. 17. 15:51
 5/30 anonim válasza:
Én is 14 vagyok de sztem a helyedben nem tetováltatnék ilyet a hasamra, mert lehet, hogy 20 éves koromban teljesen megváltozik az ízlésem, és ez a kis szimbólum, vagy jel tönkretenné a testem azon részét, és megbánnám. Szerintem NE tedd! Főleg ha a szüleid nem engedik. Bízz bennem! Megfogsz változni, és és még miegymás az életedben tehát NE! :)
2013. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszi,h segítettél!De pont azért akarok pc-ket meg tetóválásokat,h egy igazi énem legyen ne egy megjátszót szar legyek! :)
2013. júl. 17. 16:01
 7/30 anonim ***** válasza:
nem fogják neked 14 évesen megcsinálni, mivel bűncselekmény, és senki sem fogja kockáztatni a hírnevét egy 14 éves gyerek miatt :) várj még, a mintát tedd be a szekrénybe, vedd elő 1 év múlva nézz rá, és ha azt mondod, igen még mindig ezt akarom, akkor mehet majd... pár év múlva
2013. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan épeszű ember aki 14 évesre tetovál, főleg szülői engedély nélkül... Én is 14 vagyok, és később szeretnék tetoválást, de ez még korai, mert rengeteget nyúlik a bőr és változik az ízlés :)
2013. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
Több módja is van annak, hogy kifejezd magad. Ha más akarsz lenni, különc mint a többiek akkor ruhákkal, más viselkedésmóddal is megteheted. A PC még elfogadható... De ezeknélkül sem vagy "megjátszott szar"! :DD 14/L még mindig ugyanaz a válaszoló :)
2013. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Csak annyi h nem a szüleim jönnek velem tetoválást csináltatni,hanem a kereszt anyám szóval már meg is lesz az engedélyem! :)
2013. júl. 17. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!