Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért varrat magára sok lány...

Miért varrat magára sok lány egy playboy nyuszit, ezzel élete végéig ingyenreklámot csinálva a testükből egy férfimagazinnak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
mert hülyék. de tényleg.
2013. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem is a reklám jut róla eszembe, hanem, hogy biztos egy rib**c.

Vagy csak ronda, és szeretne rib**c lenni, dehát senki nem húzza meg szerencsétlen malacot..

2013. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nos vitathatatlan, hogy nem 8 diplomás értelmiségiek varratnak magukra ilyet, de én az ingyenreklámnál mindig megakadok. A tetovált emberek hangoztatják, "hogy ezzel kifejezik önmagukat". Ezzel mégis mégis mi az amit ki lehet fejezni???
2013. júl. 17. 14:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Azt fejezik ki vele, hogy jók a dugásban..


hát, marha nagy érdem, amit közölni kell a világgal, tényleg :P

2013. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

"Nos vitathatatlan, hogy nem 8 diplomás értelmiségiek varratnak magukra ilyet"


Az intelligencia és a diploma köszönőviszonyban sincs egymással.

2013. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

"Az intelligencia és a diploma köszönőviszonyban sincs egymással."


Ahogyan az értelmiségiek és az intelligencia sem. Pont, ahogy a hozzászólásod is mutatja.

2013. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

valóban az önkifejezés lenne a célja... és egy tetováló az ilyen kuncsaftokat szereti. Igazad van nevetséges ez a nyuszi és társai, sőt nem is szívesen tetoválják fel, mert egyszerűen nincs jelentése, de nyilván megcsinálják, ha ezt kérik. Nekem 3 van, de mindnek megvan a maga jelentése, ami nekem fontos. És igen a hülye p.csák csináltatják akik nem értik mi is lenne a tetoválás lányege, de őőőő menő legyen. :)


25/N

2013. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem csak a jelentés fontos, hanem az esztétikai érték. sokan varratnak fel olyasmit, ami mögé nem tudnak semmit bemagyarázni, de egyszerűen tetszik nekik. a tetoválásnak elsősorban díszítő szerepe van, én majdnem teljesen tele vagyok varrva, de egyetlen egy mintám van, ami köthető is valamihez. nem mindegy, hogy tetszik alapon egy pl gyönyörűen kidolgozott japán stílusú egész hátast csináltat az ember, vagy egy koszfoltszerű pléboj nyuszit. ez utóbbi csak simán nettó fa.szság, idióta divatmajmolás.
2013. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

A kis cicák minek varratnak idézetet pl. magukra?Nem könyvek ők, hogy olvasgassak belőle.

Minek varratnak a csuklójukra valami jelentéktelen b.romságot, mint a pitypang magja, vagy a madár alakú folt?Mert nincs semmilyen dolog, amivel mások lehetnek, mint a többi. Egyszerűen divat majmolás.

Miben kötődhetnek a pitypanghoz???

Meg mi közük lehet az angol, vagy latin idézethez, amit itt fordíttatnak le valami b.rommal?

Aki nem tud normális tetkót kitalálni magának, az inkább ne tetováltatna, mert ezzel bennünket is lejáratnak.

2013. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert egy időben ez volt a divat. Most ez a madaras-tollas álfilozofikus tetoválás a menő. Nekem nem tetszik, de szerintem egy nagykorú el tudja dönteni, milyen felelősséggel jár a tetoválás, és hogy mit csináltat magára. Nem az én problémám, és nem érdekel.
2013. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!