Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek, h nézne ki has...

Szerintetek, h nézne ki has alatt egy horgony tetoválás?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 15:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz majd gyereket, akkor simán csináltass oda, úgy tuti nem lesz baja. :) Szép hason jól fog mutatni.
2013. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

én az ilyeneknél már a fáradtságot sem veszem, hogy lebeszéljem...


14évesen tudja, hogy nem akar gyereket, rávesz a keresztanyját hogy menjen vele... mondjuk ezek után a kislány értelmi szintjén sem csodálkozom.


Mellesleg ha anyádék észreveszik, BEPERELHETIK a szalont, ahol csinálják, akkor be is csukhatnak egy életre.

2013. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
és arról ne is beszéljünk, hogy a keresztanyja...felnőtt fejjel, ha belemegy egy ilyenbe, hogy átvágják a kislány szüleit... na mindegy :) 14 évesen én sem akartam gyereket sőt... nem is szerettem a kicsiket, mára már alig várom, hogy anyagilag úgy álljunk a párommal, hogy lehessen kisbabánk. Gyerek még a kérdező ez a válaszaiból is látszik h nagyon gyerek még a gondolkodása, de hát, 14 éves.... kár a gőzért, csináltassa meg, a szülei pereljék be a szalont, úgyis a saját kárán tanul
2013. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Azt mondták a szüleim,h őket nem zavarná,csak ők ilyen szarokra nem adnak pénzt ki!
2013. júl. 18. 11:20
 25/30 anonim ***** válasza:

Azért az eléggé gáz, h 14 évesen ezt neked megengedik...

És ha 2 év múlva benő a fejed lágya és azt mondod, h fúúú de hülye voltam, h ezt csináltattam?

Nem kéne várni még vele? Mikor találtad ki , hogy ez neked kell?

2013. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Már vagy 2 éve az eszembe van,h nekem kell egy ilyen,de most döntöttem el véglegesen! :)

Azért engedik meg mert azt mondták az én testem azt csinálok vele amit akarok!

2013. júl. 18. 11:32
 27/30 anonim ***** válasza:
Figyelj... Én is 14 vagyok. HÁROM ÉVES korom óta akarok tetoválást. És még is van annyi eszem, hogy nem tetoválom magamra most, mert tudom, hogy talán (sőt, biztosan) pár év múlva megváltozik az ízlésem. Ha tényleg akarod azt a tetoválást, kibírod azt a 4 évet a nagykorúságig.
2013. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ja, és még valami: van egyáltalán JELENTÉSE számodra ennek a rajznak, vagy csak "Oan tutin néz ki?"

Előző voltam.

2013. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem lehet erről lebeszélni, de figyelj: a tetoválás egy szimbólum, amit a bőrödbe "égetnek" (varrnak, nyúznak, szúrnak és a többi), és ami aztán egész életed folyamán végig fog kísérni. Ha olyan ábrákat varratsz magadra, aminek nincs külön jelentése a számodra, ami nem az életed egyes fontos döntéseit, állomásait vagy meghatározó eseményeit ábrázolja, akkor ugyanolyan jellegtelen tucatdísszé válik rajtad, mint pl. a rbnc-rendszám, és néhány év múlva meg fogod unni, nem fog tetszeni, így a tulajdon bőrödben nem fogod magad jól érezni. Mert ezt nem lehet lekapni úgy, mint egy megunt pólót, ez te vagy. Szóval nézd meg azt a horgonyt, ami amúgy jópofa, csak ha a hasad alá varratod, bugyivonalra az kb azt fogja jelenteni, hogy "bocs, már foglalt vagyok, bár csak ritkán látom a párom" (a horgony az elköteleződés, hűség, kóborélet és szerencse együttes jele), szóval nézd meg a horgonyt, és ha valóban jelent neked valamit, és azért akarod magadra varratni, akkor hajrá. Ennyi idősen én is butaságnak tartom, de valóban a te tested (a pc az más, az ennyi idősen már mehet néhány helyre, azt nehéz elszúrni, és ki lehet venni).

Ha meg nem jelent semmit, egyszerűen tetszik, irány a hennabolt, testfestés, amit akarsz. És keress egy olyan mintát, ami valóban jelent neked valamit, addig meg fejezd ki magad extrém hajfestéssel, frizurával, öltözködéssel, ékszerekkel.

2013. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
A pc-t azt biztos,h megfogom csináltatni!De a tetóváláson még gondolkozom! :)
2013. júl. 20. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!