Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Boka felé mennyire fájdalmas...

Boka felé mennyire fájdalmas a tetoválás?

Figyelt kérdés

Tudom mindenkinek más a fájdalomküszöbe,de akinek ott van mennyire fájt amikor csinálták?


ezt szeretném a bokámra a madarak nélkül

[link]


a válaszokat előre is köszi :D


2013. júl. 18. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól néz ki. De amúgy bokán fájdalmas, mert vékony a bőr meg általában minden embernél csontos. De mivel ez egy kis motívum, így 20 perc alatt megvan szerintem és annyit igazán ki lehet bírni.
2013. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a boka csonttol indul felfele a tetoválásom.. Hát bokámnál amikor tetovált azt hittem szegényt a székről lerúgom annyira nem volt kellemes :DDD Csak úgy mondogattam hogy : juujjjj :DDDDDDD Fájni fáj amúgy minden tetoválás, de elviselhető egy szép eredményért :)
2013. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

értem, köszi a válaszokat :D


ha még ez számít a belső oldalon lenne :D

2013. júl. 18. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
mondjuk ezt a tetoválást inkább lábfejen tudom elképzelni, mint bokán... és igen Fáj, mintha tűvel szurkálnának :)
2013. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
epiláltál már? bírod? akkr ezt is fogod:D én epilálást pl nem bírm, de tetko meg sem kottyant, kicsit sem fájt, még csak kellemetlen sem volt
2014. febr. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!