Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ezt azoktól érdeklődném meg...

Ezt azoktól érdeklődném meg főleg akiknek a csukló belső részén van tetkójuk, hogy mennyire fájdalmas? Kinek mi a tapasztalata? Nem nagyot akarok csináltatni, csak 3 kicsi madarat.

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a csuklómon van, de egyéb testrészeimen igen. Mindenkinek más a tűrőképessége, nehéz meg mondani, hogy neked mennyire fájna. Nem kellemes, de kibírható, jobban fáj utána.
2013. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem csak utána következő nap fájt kicsit, miközben csinálják csak az fáj amikor a tű belekap a kis szőrökbe. (19 N)
2013. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem van a csuklómon is és nem mondanám fájdalmasnak, inkább kellemetlennek, de simán kibírható szerintem még az alacsony fájdalomküszöbbel rendelkezőknek is. A kulcscsontomnál és a combomon jobban fájt.

20/L

2013. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ne félj! Bőven kibírható!

Én tegnap csináltattam az első tetkómat az alkarom belső felére, és nem volt vészes! Pedig nagyon féltem! Kellemes csalódás volt! Amikor elkezdték a tetoválást csak annyit kérdeztem, hogy ennnyiii??? :)

2013. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem csukló fölött picivel van. Az egész 30 percig tartott, alul kezdte, mondván "essünk túl a nehezén". Volt 1-2 ciráda, ahol azt hittem, magam alá pisilek, de kb 4-5 perc után lezsibbadt az egész és már röhögtem, mert semmit sem éreztem a végén.

Mondjuk nekem viszonylag nagy.

Szerintem ha jót akarsz, akkor a csukló barázdái fölé tetováltass, az kevésbé fájdalmas, és nem is "kopik" olyan hamar, mint a hajlatokban. (Még mielőtt megszólnak az itt író többiek, barátnőm mindkét csuklóján levő tetoválások az ízület hajlásánál 7-8 év után már látványosan kopottabbak, a többi részükkel semmi baj nincs, még csak nem is fakultak meg...)

2013. jún. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van derek-hat, a jobb felso combomon full, meg a kulcs csontomon. Csaj vagyok, soxor eleg hisztis, de nevetve kibirtam :) pedig a combomat is kb 5-6 oran keresztul szineztek,1-2 szunettel. Szoval nyugi, nem fogsz belehalni a kis madarakba;)
2013. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a csuklóm belső felén van a tetoválás. Ahogy a többiek is írták, az is számít, hogy mekkora a fájdalomküszöböd. Az enyém eléggé alacsony, ezért a tetoválás nem volt egy akkora élmény, mint azt vártam. :DD


De a kérdésedre válaszolva, nekem azt mondták ott a szalonban, hogy csuklóra nem olyan fájdalmas, mert se nem túl puha az a rész (pl. has), se nem túl kemény (koponya). Egyébként meg nekem a fájdalomtól hamar elzsibbadt, és már nem éreztem szinte semmit.

2013. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!