Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás? Kérdés az, hogy ti...

Tetoválás? Kérdés az, hogy ti csináltatnátok így, hogy tisztában vagytok azzal, hogy megöregedtek és akkor is ott lesz? Mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom jó helyre írom e na mindegy is.

Szeretnék egy tetoválást csináltatni a felkarom belső felére (idézet lenne kb 4 sor és 7cm széles) biztosnak érzem magam és ott takarni is tudom ha úgy adódik a helyzet. De ha belegondolok idős koromra nem egy szemet gyönyörködtető látvány lesz ugye,mondjuk akkor ki nézi már és leszedetni is lelehet a mai világban.


2012. dec. 2. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem az alkarom belső felén van, mindkét kezem egy-egy 7centis minta.

őszintén: nem érdekel, hogy fogok kinézni öreg koromban, akkor mr úgy is mindegy.

lesz még több tetoválásom is, az ilyen "jaj öregen, hogy fogok kinézni"-dolgok nem érdeleknek, a tetoválás akkor a fiatalságom emlékeként lesz a testemen.

2012. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hadd kérdezzem meg mennyire fájt? Mennyibe került? :)
2012. dec. 2. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart akkor a tudat, hogy megöregszem majd, és nem zavar most sem. 3,5 éve van meg, nem túl feltűnő helyen van, el tudom takarni, ha mégis úgy alakul. Nekem nem fájt nagyon, kellemetlen volt, de ki lehetett bírni.
2012. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Majd ha 18 leszek, csináltatok egyet. A dolog fájdalom-részével nincs bajom, a tûket is nagyon jól viselem. Ha idôs leszek boldogan fogok a tetkó(i)mra nézni, eszembe fogják juttatni a fiatalságomat. Fiatalkorodban kell jól érezni magadat, idôskorodban meg visszaemlékezni rá.

(Zárójelesen megjegyzem, hogy nem tudhatod, hogy téged mikor ér majd el a halál. Lehet, hogy meg se érted, hogy öreg legyél.)

2012. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18ezer volt a kettő együtt (párban van a minta) budapesti bevárosi szalonban.

fájni nem fáj, kellemetlen volt és "érdekes". ahhoz tudnám hasonlítani, mikor a bőrödet pl:. körzővel, vagy valami élesebb tárggyal megkarcolod erősebben.

2012. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem jobb oldalt a bordáimon, fölötte egy kétsoros idézet, egy a vádlimon, és mindkét combomon van elég nagy minta, és nemsokára megyek megint. egyik sem volt fájdalmas pedig mindenki bef.osatott hogy a bordákon a legrosszabb. Nem hiszem hogy öreg koromra megbánnám, alaposan meg kell gondolni mit varratsz magadra, ennyi a titka. ha a tetoválásodnak jelentése van azt öregkorodban is szívesen fogod nézni.

[link]

2012. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én teljesen letojom hogy később hogy fog rajtam kinézni :) Mármint nem divatból csináltattam, hanem nekem van egy jelentése, ami akkor is lesz, ha majd öreg és ráncos leszek. ráadásul a hátamon van, így el is tudom takarni (majd felkapok egy otthonkát :D) nekem 10.000 Ft volt, kb 4X8 cm-es a tetkó. Nemrég csináltam.

Hát fájdalom... nekem 3 virág van a mintában, azok fájtak eléggé... (ahhoz tudom hasonlítani, mintha késsel karcolgatnád a bőröd) Viszont elvileg gerincen tök fáj, na az nekem nem volt fájdalmas, csak kicsit kellemetlen :) Ki lehet bírni :)

2012. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is gondoltam: mi lesz, ha megöregszem, jaj...

És ha nem élem meg? A nagyapám mikor kollégista volt, akkor a karja belső felére csináltatot.t (nem nagyot...)

Igaz, fizikai munkát végez, szal jó kondiban van, de igazából nincsen semmi baja. :)

2012. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem érdekel mi lesz öregkoromra.

Láttam öregeket tetkóval, google segít :D, és nagyon jók maradtak a tetoválások, pedig azok szinte egész testesek voltak. Amúgy is többet vagyok fiatal.

Vigyázz magadra, sportolj, és akkor a bőröd is meghálálja, amennyire a genetika is engedi.

Nekem a két felkarom van tele, a mellkasom, van a lapockámon, bal lábam belső felén és tele leszek körbe-körbe ruha alatt.

Fájni fáj, nekem a kontúr nem szokott, a színezés annál inkább, meg mivel színes, ezért többször vissza kell menni egy-egy helyre, így 2-3-4 óra után már kellemetlenke, de mivel imádom a tetkókat kibírom. :)

23/L

2012. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!