Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a baj a portré tetoválással?

Mi a baj a portré tetoválással?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm is elmondott minden hülyének, mert a fiamról akarok egy portrét tetováltatni magamra. Határozott elképzelésem van, mit hogyan és hova, de kaptam én mindent, hogy hülyén néz ki, cigányos ( ezt végképp nem értem ), úgyis meg fogom bánni, stb. Teljesen értetlenül állok ez előtt, úgyhogy kérnék pro- t és kontrát is.

Az sem baj, ha olyan fejti ki a véleményét, akinek van portré tetoválása. Előre is köszi. (33/F)


2013. júl. 29. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én azért nem kedvelem, mert magyarországon gyakorlatilag egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányan tudják rendesen elkészíteni-és a legtöbben nem oda mennek, így a portrétetkók nagy része több,mint silány.
2013. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, ez evidens, hogy előtte alaposan körbenéz az ember művész fronton.
2013. júl. 30. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én sem láttam még olyan kivitelezést, ami nem lett volna szánalmas és nevetséges. Nyilván a kontinensen nem találsz olyat, aki megcsinálja.

A másik, hogy a portré alanya nem biztos, hogy értékelni fogja a dolgot. Életkorodból adódóan gyanítom még kicsi a fiad, pár év múlva nem biztos, hogy hálás lesz, hogy a babaportréját lesheti rajtad. Meg később, ha esetleg nem épp ideális lesz a viszonyotok, akkor már lehet te se örülsz annyira a dolognak, bár ez inkább a partnernél szokott megesni, de gyereknél se kizárt.

A cigányost meg azért mondják, mert errefelé ilyen tetkót szinte csak ők csináltatnak.

Amúgy meg nem másoknak csinálod, ha neked tetszik, akkor hajrá. Bár azért én az anyuka véleményét is kikérném, főleg, ha még együtt vagytok. :D

2013. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta, mert a legtöbb nem szép


[link] :D


szerintem nem Cés, a felkaron a Mari áthúzva alatta Bözsi nah az aaaaz :D


Hova tetetnéd?

2013. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

10:28 : Természetesen együtt vagyunk, mondjuk ő is ellenzi.


10:31 : Bal mellkas.


Ami azt illeti én is a kivitelezés minőségétől tartok legjobban, de láttam művészek munkáit és igen meggyőző.


Azt hiszem kicsit még raktározom az ötletet. Van egy másik terv is a fejemben, lehet az lesz megvalósítva.

Köszönöm a válaszaitokat.

2013. júl. 30. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!