Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan tervezzem meg a tetovál...

Hogyan tervezzem meg a tetoválásom?

Figyelt kérdés
Már sok oldalt, képet, stb. néztem, de tanácstalan vagyok. Voltak ötleteim, de egyik sem az igazi. Tarkóra, esetleg lapockára szeretnék tetoválást, nem túl színeset, és nem olyan nagyot. Szolid, engem kifejező tetoválást szeretnék, ami engem tükröz, jellemez. Ez lehet bármi, de valahogy nem jut eszembe semmi. A tetoválást persze nem mostanra tervezem, hisz még a terv sincs meg. Nem akarom elkapkodni. Szerintetek? Csak normál hangvételű, értelmes válaszokat. ;)
2013. aug. 2. 01:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha jót akarsz magadnak, akkor sehogy!

Végül nem fog tetszeni, amikorra felvarrják.

2013. aug. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha tovább nézegetsz oldalakat, szakkönyveket, hátha hirtelen rábukkansz a megfelelő motívumra. Fel is kereshetsz akár több művészt is, akik segítenek eldönteni, mit csináltass. Megbeszélitek, hogy milyen motívumot szeretnél, és ő megrajzol neked, ha kéred több változatot is és el tudod dönteni, hogy neked melyik tetszik, kikérheted a véleményét is, hogy ő szakmai szemmel mit javasol.
2013. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem találj ki valami egyedit. ne katalogusból vagy képről válaszd ki. a tetoválásnak az a lényege hogy valami számodra fontos dolog. vagy ami neked jelent valami különlegeset. ha olyat tetováltatsz ami másnak is van abban mi a jó? Snassz és semmi értelme. találj ki magadnak valami olyat aminek köze van az életedhez vagy valakidhez. csak ne a pasid nevét :D
2013. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére most nincs pasim, és meg sem fordult ilyesmi a fejemben. :)
2013. aug. 2. 11:08
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves első, ugyan miért nem tetszene? Nyilván azért nem csináltattam még eddig sem tetoválást, mivel nem is találtam olyasmit amit érdemes lenne egyenlőre, ezt próbálom megtalálni.
2013. aug. 2. 11:21
 6/15 A kérdező kommentje:
Ti hogyan találtátok, vagy terveztétek meg a tetoválásotok végső kinézetét? (tudom, hogy nekem ettől nem lesz könnyebb dolgom, de érdekel másoknak hogy sikerült :)
2013. aug. 2. 11:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Attól még katalógusokat nézegethet inspirációgyűjtéshez. Milyen stílus, milyen szín, stb. Ha meg véletlen olyan tetszik neki, ami másoknak is van, mi olyan gáz benne? ha neki tetszik, és őt nem zavarja, akkor nem úgyis teljesen mindegy?


Én úgy választottam ki, hogy előre tudtam, hogy egy cápát akarok. Megnéztem neten, katalógusokban különböző tetkókat, míg kitaláltam, hogy milyen stílust akarok. színeset, nem színeset, körvonalasat, vagy kitöltöttet, árnyalatosat, mekkorát, hova, stb. elmentem a szalonba, megbeszéltem a művésszel, hogy olyan cápát akarok, ami kb max 10 centi, nem színes és amin nem vicsorog az állat, csináljon nekem olyan 'aranyos' cápát. Két hét után visszamentem, addigra megrajzolta nagyjából, hogy mit képzelt el, még mondtam neki pár módosítást, megcsinálta a sablont és már varrta is.

2013. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én kitaláltam a szöveget kitaláltam h milyen betűtípus legyen. utána elküldtem a tetoválónak megnéztük a méretet és ő tervezett hozzá egy méretarányos mintát amit párszor átváltoztattunk aztán meglett a végleges változat. minnyárt rakok fel képet neked
2013. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A helyét én is tudom, és mi az amit biztosan nem akarok. Igazából nekem az ankh kereszt jutott eszembe, az örök életet jelképezi, de végül mégsem szeretném ezt.
2013. aug. 2. 11:50
 10/15 anonim ***** válasza:

itt van 3kép az én tetkoimrol. elözö vok


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!