Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 2 hetes tetoválással tilos...

2 hetes tetoválással tilos napozni? És úszni?

Figyelt kérdés
Napozni úgy sem ha valamivel leragasztom?
2013. aug. 9. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

úgy ragasz de, hogy teljesen.. csak akkor utána egyrészt hülyén fog kinézni, hogy világosabb, másrészt meg izzadni fogsz, szépen kiázik, ha nem levegőzik, vagyis ha letakarod...


ezért mondják, hogy NEM nyáron kell tetováltatni...

2013. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor tetováltattál erről fel kellett volnas világosítania a művész hölgynek/úrnak hogy ne csinálj ilyen hülyeségeket mert ez felelősséggel jár. Nyáron nem is tetováltatnék, se szoli se napozás se uszoda mert ázna meg semmi ilyen butaság...
2013. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Nyilván nyáron is lehet tetováltatni csak akkor kerülni kell a napot, meg az úszást.
2013. aug. 9. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
2 hetes tetoválással már úszhatsz, csak a tűző napra ne feküdj ki vele. ha már lehámlott és nem varas sehol, akkor annak már nem árt meg. le ne ragaszd, csak hülyén fogsz lebarnulni.
2013. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SzilKa ***** válasza:

Én 3 hetet szoktam mondani, hogy addig ne áztassák és ne napoztassák. Utána is csak magas faktorszámú naptejjel védve szabad napra menni.

Egy hetet még bírj ki, az már nem olyan sok, ne kockáztasd, hogy kifakuljon a tetoválásod (s akkor mehetsz vissza korrekcióra).


egy tetováló

2013. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben.
2013. aug. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!