Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi kell ahhoz, hogy valaki...

Mi kell ahhoz, hogy valaki tetováló legyen?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne ezzel kapcsolatban. Mi kell ahhoz, hogy az lehessen valaki? Milyen iskolát kell elvégezni. Gondolom a rajztehetség sokat számít akkor az + pont ha valaki rajzművészetit végzett?

2013. aug. 22. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szimplán besétáltam egy szalonba, és megértem,hogy tanítson az öreg.
2013. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rajztehetség nélkül hiába akar valaki az lenni ha nemtud rajzolni akkor vége az álmának, ha jól tudsz rajzolni akkor keress egy olyan szalont ahol megtanítanak a többi dologra
2013. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik megoldás a szalon, másik hogyha elvégzel egy tetováló kurzust (legjobb a tattoin) s valóban megtanítanak mindenre, persze kell a rajztehetség meg kitartás. a rajzművészeti nem dob rajta sokat szerintem, ha más vonzatban nem szeretnél foglalkozni a rajzolással, akkor felesleges idő/pénzkidobás. Ha van egy kis tehetséged, megcsinálod a kurzust s gyakorlat teszi a mestert :P
2013. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzilKa ***** válasza:

Pff, a tattooin egy nagy nulla... Méghogy rajzművészeti felesleges... Ennyi marhaságot összehordani! Pont ez az, hogy a tattooin még azzal se foglalkozik, hogy rendesen rajzolni tudj, egy ismert nevű oktatót sem tudnak felmutatni. Mindezt duplaannyi pénzért, mintha szalonban tanonckodnál, igazi neves mesternél.


Kérdező, mindenképp mestert keress, rendes szalonban, aki elvállal. A rajztehetség nagyon is fontos, azzal tudsz kitűnni a többi jelentkező közül.


Hogy mi kell? Tehetség, kitartás, alázat és pénz az elinduláshoz (a taníttatás és a felszerelés nem két fillér).

2013. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!