Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Már régóta gondolkozom egy...

Már régóta gondolkozom egy tetováláson, de félek belevágni. Mit csináljak? Meddig várjak vele?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, öt vagy hat éve szeretném felvarratni a mintát, de valamiért még mindig bennem van a félelem az egésztől. Mert oké, sokat jelent nekem, meg minden, de mi van, ha pár év (10-15-20) múlva úgy leszek, hogy minek rakattam fel?

Attól is félek, hogy mit fognak szólni hozzá mások, például a család, elég konzervatívak ilyen téren. Meg hallottam, hogy sok munkahelyen is hátrány.

Egyik barátom azt mondta, addig ne nézegessek még szalont sem, amíg nem vagyok biztos abban, hogy nem fogom megbánni később.

Meg igazából azt sem döntöttem még el, hogy hova legyen.


2013. aug. 29. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
valassz kissebb mintat :) egy ido utan megszokod hogy ott van :)
2013. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ameddig nem vagy biztos benne 100%-ig, addig ne csináld. Egyébként valóban igazad van:

- Gondold át, hogy 20-30 év múlva, amikor a bőröd megereszkedik, akkor hogy fog kinézni.

- Terhesség, hízás miatt eldeformálódhat

- Valóban vannak olyan munkahelyek, ahol kifejezetten hátrányt jelent az olyan tetoválás, amit nem tudsz eltakarni.

2013. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha például lapockádra csináltatnád, ott fedi a ruha, és ott a legtöbb esetben csak te látnád, vagy ha olyan ruhát veszel fel, amiben látszik. Nem ereszkedne meg olyan drasztikusan, csak jó helyre kell csinálni, oda ahol inkább csontos a testünk. Legjobb a hát(tehát azon belül akárhova). Ha van egy szolid kis tetoválásod, munkahelyen nem szólnak érte, főleg ha nem is látszik annyira kis ruha alól. Ha a minta oké, akkor próbáld meg elhatározni magad, hogy szeretnéd e. Ezt csak te tudod eldönteni, ha jó a minta, jó a hely, ahová felrakatod(ujjakra, hasra, combara semmiképp se, mert ujjon kikopik, hason-combon, tehát hízásra hajlamosabb helyeken meg eldeformálódna az évek alatt), akkor mi akadálya? Ha ezek rendben vannak, és fontos neked a minta, meg amit jelent, nem hiszem, hogy évek múlva megbánnád, egy idő után természetes lenne, hogy ott van.

Nem tudom, hogy segítettem e, remélem sikerül jó döntést hoznod. :)

2013. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!