Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hobbi szintű modellkedésen...

Hobbi szintű modellkedésen gondolkozom szerintetek érdemes lenne megpróbálnom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,169 cm 50kg a hátam közepéig érő szőkésbarna hajam kreol bőröm kék szemem van németül közép angolul alapfokon/közép beszélek,latinul is egy kicsit. (úgy hallottam nyelvtudás is kell a modellkedéshez)a barátaim szerint meg kellene próbálnom a modellkedést de kíváncsi vagyok hogy tényleg lehetne e mások szerint is.Kérlek ha válaszolsz erre a kérdésre olyan választ írj ami szerinted hasznos,ne csillogtasd meg az intelligenciádat egy "Mákos buktát,mert azt szeretem!" jellegű válasszal.

2013. jan. 8. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi szinten semmiképpen, mert ez egy munka. Mégpedig kemény munka, órákat utazol(eleinte baromi kevés pénzért, és még az utazási költséget is te állod), tárgyként kezelnek, bunkók veled, ott te nem ember vagy, hanem egy áru, folyamatos diéták, edzések vannak. Méreteid alapján elvileg megfelelhetnél(feltéve, hogy még nősz minimum 4cm-t). De 16 év alatt úgysem küldenek kifutóra, szóval van még időd bőven eldönteni, akarsz -e foglalkozni KOMOLYAN a dologgal. Mert ez egyáltalán nem csak egyszerű pózolgatás, hanem megerőltető meló, nem hiába lelki beteg, vagy drogos sok modell.
2013. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hobbiból nem, ahogy már az előttem lévő is kifejtette. Akármikor közölhetik veled, hogy te most akkor holnapután mész mondjuk hongkongba ha tetszik ha nem. Ha nemet mondasz akkor jobb esetben kivágnak az ügynökségtől rosszabban még be is perelnek szerződésszegésért. Az iskolában külön igazgatói engedély kell ehhez a hiányzások miatt, és a legtöbben ezt nem igazán tolerálják.
2013. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kifutóra szeretnék menni,ahhoz tudom hogy alacsony és fiatal vagyok,fotómodell szeretnék lenni,hobbiszint alatt azt értem hogy ki szeretném próbálni menne e egyáltalán,nem pénzért,tudom hogy nem könnyű.Egyébként köszönöm szépen hogy válaszoltál :) .
2013. jan. 8. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen na meg ugye a modellkedéshez kell némi indulótőke. csinálnak rólad egy portfóliót. ami ugye a legolcsóbb helyen is kb 50-60 ezer. . szóval.. a helyedben átgondolnám mennyi pénzt dobok ki az ablakon "csak úgy hobbiszinten" .
2013. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem sose, hogy hobbi szinten miért akarja bárki is ezt kipróbálni... a modellkedés nem egy jó dolog egyáltalán. Az első jól leírta, kihasználnak, tárgyként kezelnek. Ha csak szép képeket szeretnél magadról akkor keress egy fotóst aki ingyen csinál rólad képeket. Biztos akad ilyen, én is csinálnék, csak jelenleg nincs normális fényképezőgépem.
2013. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Puding próbája az evés.

Nem hiszem, hogy leszel olyan menő, mint Irina Shayk, ezúttal nem hiszem, hogy lennél olyan szerencsés, hogy párod legyen egy Ronaldo.

Nem tudom, hogy mennyire éri meg, hogy mindennap odafigyeljen a kajára, edzésre, meg mindenre, ami a külsőt javítja minden egyes nap. Szerintem nem éri meg. De nem akarom elrontani a kedved.

Szerintem próbáld meg, aztán lesz valami. Majd a divatológus nő meg mondja, hogy lehet belőled valami, vagy nem sok esélye van. Talán még ilyen portfólióra elmehetnél majd később.

2013. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Proba szerencse!!:))Ha nagyon szeretned akkor sztem probald meg,nekem is ez volt a celom de nem hobbi szinten hanem rendesen modelkent dolgozni csak hat sajna sikerult osszetorni ezt az''almot''par embernek ugyhogy nem tudom,hogy en is meg probaljam-e,mert annyira le beszeltek,hogy nem tudom lesz-e szerencsem meg evvel!^_^ De neked sok szerencset kivanok hozza!!;)
2013. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
13 éves vagyok és volt már 400.000 Ft-os is ,meg lehet, hogy magasabb is
2013. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!