Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen típusba tartozom? Nyár...

Milyen típusba tartozom? Nyár és ősz típus között gondolkozom, de nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

zöld szem

szeplők

rózsaszínes arc

világosbarnás haj, ami arany és narancsos árnyalatú


Egy sötétzöld ruhát tettem az arcomhoz és az gyönyörűen kiemelte az arcom, szemem és a hajam.

Eddig azt hittem hogy jól áll a bordós, meg a sötétlila, de már nem vagyok benne biztos, mert a zöld tényleg kiemelte az arcom, ezek meg lehet hogy csak elnyomják.


Szerintetek milyen típusba tartozom?

Én őszre tippelek, a fodrászom meg állítja hogy nyár.


2013. jan. 22. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is az őszre gondolok. A nyár inkább hideg tónusú, az ősz pedig meleg, a zöld szem pedig általában meleg tónusra vall, de természetesen van kivétel. Viszont a szeplők is általában ősz típusnál fordulnak elő, és a hajszíned, a meleg, narancsos-arany árnyalat is egyértelműen ősz.
2013. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szeplők és rózsaszín arcbőr = ŐSZ!

A színekről pedig: lehet bármilyen, lehet sötét, vagy világos, tök mindegy, a lényeg az árnyalat. Ha a sötétzöld árnyalatnak vöröses, érett hatása volt (mondják úgy is, hogy mély), akkor azért passzolt olyan piszok jól!

A többi színnél is ezt az tiszta (szürke, fátyolmentes, nem tompa)árnyalatot kell keresned,lehet ez a lila, bordó, bármi, nemcsak az avar színek ősziek. Hajrá!

2013. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!