Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hány évesen érdemes tetoválást...

Hány évesen érdemes tetoválást csinálni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
pl 20évesen,amikor már az emberek többsége tud gondolkodni hosszútávra... és nem csak a divatért akar.
2013. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem bármikor - nyilván van 18as korhatár a szalonokban, onnantól értem.
2013. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40 -akkor tudod mi az ami tenleg olyan fontos szamodra es nem pusztan egy hobort. Amit egyik nap menonek hiszel hamar cikinek is tarthatod.
2013. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 id. Géber Péter ***** válasza:
22%
Értelmes ember nem csinál ilyen baromságot!!!
2013. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem annyira életkor, inkább állapot függvénye. Álláspontom szerint halál után, közvetlenül hamvasztás előtt érdemes tetoválást csinálni –pontosabban megcsináltatni. Akkor már senki sem fog röhögni rajtad, ( halottról jót, vagy semmit) hogy pénzért szurkáltatod magad, aztán 10 év múlva rengeteg pénzért meg félig levakarják rólad.


Megjegyzés: Mindig ilyen válaszaim vannak, ezért állok csak 55%-on. A barmok folyton lepontoznak. Idegesítem őket, ők meg engem, de nekem van igazam. :-D

2013. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Az elsőt 3 évesen a kukidra,hogy nőjj!

Aztán 14 évesen a melledre,hogy elviselhető vagyok.

Aztán 24 évesen,hogy hasznos is vagyok.

Ha lány vagy,ekkor mehet a hasadra a vörösrózsafüzér,hogy szülés után hervadt rózsa legyen belőle.

Gyerek szülés után pedig a nevüket a homlokodra,hogy ne felejtsd el a nevüket később se.

Amikor meg tinik lesznek a gyerekeid,akkor a nyakadra,hogy minden nap lásd a tükörben,hogy azért is elviselem a hülyeségeiket.Hátha kinövik.

:-))

2013. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 jegecske ***** válasza:
11%
Semmilyen korban! Undoritó, förtelem!
2013. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ez nem kor kérdése (de 18 év alatt nem igen fogják megcsinálni). Ha van valami, amit meg szeretnél csináltatni, akkor nyugodtan, de ne csak a divat kedvéért. Jól gondold meg, mert nem lehet "lemosni".

Ha neked jelent valamit a tetoválás, akkor hajrá, csináltasd meg, ne más kedvéért legyen.

A te bőröd, te fogod viselni. Ne másokra hallgass, hanem saját magadra.

2013. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Neliah669 válasza:

Én 10 évet adtam magamnak, ha ez idő alatt nem gondolom meg és nem változtatom meg a mintát, akkor megcsináltatom.

És bevált. Elkészült tavaly, amit azóta sem bántam meg. Szóval szerintem nem életkor kérdése, hanem azé, h ki tudsz e tartani egy.elképzelés mellett hosszútávon, ha igen, akkor később sem fogod megbánni, ha nem, akkor meg örülhetsz, hogy nem csináltál butaságot.

Aki szerint meg undorító, hát ne nézzen oda :-)


28L

2013. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Várj még! Addig, amíg olcsón és nyomtalanul el nem tudják távolítani.
2013. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!