Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes így tetoválást csinált...

Érdemes így tetoválást csináltatnom?

Figyelt kérdés

20 éven át ekcémás voltam. Nyáron nem annyira, sőt volt amikor nem is volt, de télen mindig előjött, sokszor nagyon durván.

Most már január van, és még nem jött elő, lehet, hogy 21 éves koromra kinőttem?

Szeretnék tetoválást, de nem tudom bírná-e a bőröm, problémás bőrűeknek szerintetek csinálnak?

Most tényleg nincs rajtam ekcéma... lehet, hogy már nem is lesz többé


2013. jan. 11. 10:23
 1/4 valakiasokközül ***** válasza:
Az egyik barátnőm szintén ekcémás és van 6-7 tetoválása :) Szerintem nyugodtan csináltathatsz, semmi bajod nem lesz tőle.
2013. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ekcémát hamarabb szokták kinőni, nem 21 éves korban.

Akinél felnőtt korára is megmarad, az már nemigen növi ki.


De lehet, hogy te a szerencsés kivételek egyike vagy.


Nekem nem súlyos az ekcémám, de így se merném tetoválni, ki tudja, hogy reagál rá. Egy gyulladt, hámló tetoválás minden, csak nem szép.

2013. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én is attól félek, hogy hogyan reagálna rá a bőröm.

tudom hogy hamarabb szokták, de minden lehetséges

2013. jan. 11. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
El kell menni tesztelésre. Egy kis pöttyöt csinál, mint egy anyajegy, akkora... 72 órán belül reagál rá a bőröd, ha úgy van. Ha semmi nem történik, akkor mehet a tetkó.
2013. febr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!