Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hány évesen érdemes tetoválást...

Hány évesen érdemes tetoválást csinálni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 20:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
Lehetni lehet, érdemesnek nem érdemes tetoválást csináltatni, teljesen mindegy, hány éves az ember. Mondom ezt úgy, hogy nekem magamnak is van 9 belőlük. Én miután kitaláltam, hogy mi legyen az első mintám, jó másfél évet vártam, mire meg is valósult, akkor még csak 18 voltam, ezzel még talán nem is lenne gond. Csak onnan kezdve nem volt megállás. Sorban jöttek az újabb és újabb ötletek, és ott már nem volt a másfél éves "átgondolási idő", felkerültek rám szépen sorban mind. A legtöbbet szívem szerint eltüntettetném, de sajnos sosem lesz rá annyi pénzem, hogy megszabaduljak tőlük, és nem is igen lehet teljesen nyom nélkül. Lényeg a lényeg: sehány évesen nem érdemes!
2013. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Rajtad múlik. Mindenesetre fontold meg és várj vele pár évet. Ha később is akarod akkor mehet. Ne divatból csináld. Ėn 20 évesen szerettem volna egyet mely nagyon az életérzésemmel életvitelemmel kapcsolatos és jellemez engem. Vártam vele és 34 éves voltam mikor megcsinaltattam. Azóta sem bántam meg , és nem is akarok másikat.


37/F

2013. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!