Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tarkómra milyen nőies tetoválá...

Tarkómra milyen nőies tetoválást csináltassak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30 éves nő vagyok, már 15 éve kacérkodok a gondolattal, hogy tetováltatást csináltatok. Viszont elég komoly munkám van, így feltűnő helyre sajnos nem lehet. Hosszú barna hajam van, így arra gondoltam, hogy a tarkómra, vagy inkábba nyakamra, épp a hajam alá szeretnék valami apró, de nőies tetoválást. Ez egy szimbolikus hely, az egyetlen pont a testemen, amit a szerelmemen kívül más férfi sosem csókolt meg. Szeretmém, ha a tetoválás ezt szimolizálná. Van ötletetek, hogy mi jelképezhetné ezt a kapcsot úgy, hogy közben mégis titkos maradjon. Tehát pl.a nevét nem szeretném. :)

2013. okt. 15. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
esetleg kínai jellel a szerelem szót
2013. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, ez nem túl elcsépelt már?
2013. okt. 15. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Tegnap láttam Rá szeme tetkót egy női tarkón, állat jól nézett ki.
2013. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

[link]

[link]

[link]


Viszont feltűzött, elegáns frizurával akkor már ne jelenj meg jobb helyeken.

2013. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem tarkóra annyira nem nőies.
2013. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ez-meg-az válasza:

nekem ezek tetszenek, neked nem tudom milyen az ízlésed :)

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Nem egészen írtad le, hogy milyen stílusban terveznél, de gondolom nem egy nagy művet szeretnél a nyakadra. Viszont egy nagyon apró kis alkotás ami bonyolult, nehezen elkészíthető, illetve összemosódik. Mivel a nyakad takarja a hajad, illetve a nyakad alatt meg takar a ruhák többsége, így inkább egy álló forma illene oda.

De pár tipp ehhez: Két elefánt egymással szemben, az ormányaik egybe fonódnak és egy szívet rajzolnak ki. Ez végül is kivitelezhető egyszerűen, fekete-fehérben, esetleg a szív közepén egyetlen betű, ami a kedvesedre utal. (ahogy becézed, vagy a neve kezdőbetűje, vagy akár más motívum, ami illik rá)

De ugyanezt meg lehet valósítani más állatokkal is, akár macskák-nagymacskákkal, kutyákkal...stb.

Ha sárkány/kígyó párti vagy, akkor nagyobb, színesebb, talán élethűbb minta is belefér, hiszen az lefelé húzható a hát felé. Ott akár egy, akár kettő állat is kiadhat valami mintát, ami neked jelent valamit ;)

Ha olyan elvontan akarok rá gondolni, akkor a párod szemét lefotózod, persze színesben, és azt varratod oda. Azt szépen kidolgozottan meg tudja csinálni egy jó művész, és szó szerint azt szimbolizálhatná, hogy egy hely, ahol csak ő "lát" téged.

Viszont magát a mintát magadnak célszerű kitalálnod, nem más gondolatából venned. Bár a neten is és különböző tetováló oldalak/magazinok alapján sok ezer mintát találhatsz. Vagy akár ha csak részelképzelésed van, menj el egy profi tetoválóhoz és konzultálj vele, alakítsátok ki közösen a pároddal.

Remélem sikerül döntened és esetleg segíthettem ;)


Minden jót:


- The Blueskin -

2013. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is hasonló történet után, körülbelül 10 év hezitálás után varrattam szintén a tarkómra egy Yinyangot. nem tudom mennyire ismered, de ha esetleg nem, akkor leírom a yinyang "jelentését" ugye van a fehér, a "jó" rész, és van a fekete, a "rossz". a fehér részben van egy kis fekete (rossz) és a feketében van egy kis fehér (jó). azaz a rosszban mindig van valami jó és a jóban is mindig van valami jó. ez az élet! számomra hatalmas bírással van ez a szimbólum.:)
2015. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!