Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csecsemő-és kisgyermeknevelő...

Csecsemő-és kisgyermeknevelő szakon/munkahelyen mennyire gond az, ha van egy kis tetoválás a csuklómon?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy gond. Sajnos mai világban nem elfogadottak a tetoválások, mert sokan az alapján itélik meg az embert. Nekem a hátam van televarrva és multinál az igazgatóságban dolgozom. Ha tudnák rólam, szerintem nem lennék itt...


Csináltass olyan helyre, ahol csak azok láthatják, akik számítanak...

2012. máj. 31. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
tesóm ápolónő, nem egy tetoválása van, az ujján is és semmi gondja nincs ezzel senkinek
2012. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ebben dolgozom, 6 tetoválásom van és van ami kilátszik a ruha alól. Piercinggel vettek fel, aztán valamelyik okos kitalálta hogy hát olyat nem lehet hordani és kaptam érte a lebaszást, amiről még most így évekkel később is úgy gondolom nem ezek alapján kell megítélni valakit, ha jól végzi a munkáját tök mindegy hogy óriási karika fülbevaló lóg a füléből vagy tele van gyűrűvel a keze, vagy műkörme van, ezek még jobban olyan helyzetet teremtenek ami könnyebben okoz sérülést egy gyereknek mint egy piercing amit ki se tudnak szakítani. Nem vagyok egy nyalós típus, igenis kimondom a véleményem ha tetszik valakinek ha nem. Szülők felől nem tetoválás ellenesek sőt szeretnek erről a témáról beszélni, tetszik neki, fiatalosak, nem befásultak. Mindenki maga dönti el, te is hogy életed hátralévő részében hogyan és milyen ábrákkal szeretnél élni, senkinek köze nincs az életedben turkálni és megmondani mit tegyél vagy mit nem!
2013. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!