Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van olyan tetoválásod, amit...

Van olyan tetoválásod, amit azért varrattál, mert átestél valamin, megküzdöttél egy hatalmas dologgal és ezzel is meg akartad erősíteni magad?

Figyelt kérdés

Esetleg ha ránézel motivációt ad?

Mi az a motívum és mi miatt raktad fel?


2013. okt. 28. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én majd a "Stairway To Heaven" c. Led Zeppelin nóta pár sorát szeretném magamra varratni. Édesapám kedvenc száma volt, aki sajnos most nyáron hunyt el. Egészen kivételes apa-lánya kapcsolatunk volt, s bár a szívemben örökre megmarad, így is szeretnék megemlékezni róla.
2013. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, ezért tetováltattam lassan egy éve :)


Bal oldalamon, a bordámon (melltartó vízszintes 'pántja' alatt pár centivel) van két szó: enyém vagy.


Tisztában vagyok vele, hogy 'ellentmondásos', de a Bibliából, egy igerészből van ez a két szó. A hitre jutásom miatt tetováltattam :)

2013. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!