Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások után hatalmas lila...

Pattanások után hatalmas lila hegek, hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
Több mint 1 hete ki jött hatalmas méretű két gyulladt pattanás az arcomon, kb egy cseresznye, vagy kupaknyi méretű. Kenegettem őket krémmel, de több nap után is még mindig gyulladtak voltak, ezért megpróbáltam kinyomni őket, de ezt nem szabadott volna, mert még nagyobbak lettek, és nem jött belőlük semmi.. Utánna bevarasodott, most az lejött, de van két nagy lila foltom, és a bőröm alatt még most is ott van két nagy gancs. Mit csináljak velük?

2013. szept. 29. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Garnier Pure Active ExfoBrusher. Talán még lehet kapni, nekem bevált.
2013. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg kell várni még magától gyógyul be.De kamillával rá lehet segíteni és aloéval is.
2013. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Diamond28153 válasza:

Ez nem egy nagy segítség, de kérlek menj el kozmetikushoz, vagy bőrgyógyászhoz, mielőtt bármit belekenegetsz a gyulladt sebeidbe!

A Garniert pedig nem ajánlom, kőolajszármazékot tartalmaz, nem hinném hogy az nagyon kell a bőrnek! Tök jól eltömi a pólusokat, és aztán több problémád lesz mint előtte volt!

Arcot természetes úgynevezett natúr kozmetikumokkal mosok, pl: kecsketej szappan. Azóta nem nagyon van problémám.

2013. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!