Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 174 cm vagyok, szerintetek...

174 cm vagyok, szerintetek fogok az életben valaha találni fiút? (13/L)

Figyelt kérdés
persze még nem akarok pasizni, viszont mikor megyek a városban szinte mindenki alacsonyabb nálam vagy velem egy magas, és így bele gondolva az életben nem fogok magamnak pasit találni, ha már felveszek egy magassarkút magasabb leszek mindenkinél.... és pont ezt nem akarom! szerintetek az életben találok valaha pasit? és ha nem tehetek valamit, hogy alacsonyabb legyek???? vagy szerintetek "a jövő generációjának" már más lesz az átlag magasság? (mert hallok ilyeneket is)

2013. aug. 18. 23:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
mellesleg... a családból minden női személy 167 alatt van, és minden férfi személy 178 alatt :/
2013. aug. 18. 23:23
 2/19 anonim ***** válasza:

Simán fogsz találni. Én pl. 184 cm vagyok.

De vannak 2 méteresek is.

2013. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

én 178 centi vagyok és találtam magamnak pasit szóval semmi para

15/l

2013. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 sativus ***** válasza:
10%
anyád ezzel fel kéne lépned a cirkuszba colos vagy menj el kosarazni aztak/rva jó magas vagy ennyi idősen
2013. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Megakartalak nyugtatni, mert a magasságod miatt nem kell aggódnod. Viszont a stílusod nem semmi, azon kéne finomítani ahelyett,hogy a jövőbeli pasizáson filózol.
2013. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Utolsó, az, hogy 13 évesen a pasikon gondolkodik, az nem azt jelenti, hogy fűvel-fával össze fog feküdni. Teljesen természetes, hogy 13 évesen elkezd érdeklődni egy lány a fiúk iránt. Én is sokat aggódtam azon, hogy jaj, mikor lesz barátom, de szeretnék egyet, stb..., de 17 évesen jöttem össze először egy fiúval.


A kérdésedre válaszolva, kérdező:én is ennyi vagyok, és nagyon sok magas fiú van, sőt, egyre több :) Sosem volt még problémám a magasságomból. A te korosztályodban azért nem látsz még magas fiúkat, mert a fiúk később érnek, 2 év múlva már beérik a lányokat. Az én barátom is 14 évesen 165 centi volt, aztán 1 nyár alatt megnyúlt, és most már 184 centi. Szóval ne aggódj ezen most még, élvezd, hogy felvehetsz hosszú szoknyákat pl., amik az alacsonyaknak nem állnak jól, és húzd ki magad, legyél büszke a magasságodra :)

2013. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

utolsó: köszi :)


utolsó előtti: képzeld anyámék arra tanítottak, hogy ha valaki csesztet akkor ne hagyam magam, és az nekem olyan természetes, mint az, hogy "nem fogadok el idegenektől semmit", ha azért randa a stílusom, mert megvédem magam akkor lesz*rom, hogy ki mit mond a stílusomra.... :/

2013. aug. 19. 09:34
 8/19 anonim ***** válasza:

na ezen ne is izgulj, én 189 vagyok és a magasabb lányok jönnek be úgy 180+, és ha valakinek tetszel az nem azon fog múllani hogy hány centi vagy, hozzám képest még így is alacsony :)

17f

2013. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hat az teny hogy kevesebb pasi kozul valaszthatsz - mar ha szamit a magassaguk. De vannak azert boven magasabb fiuk.


Mellekesen en a helyedben elmennek kosarazni/roplabdazni es vagy modellkedni...


En mindegyikbol kimaradtam mert nagyon alacsony vagyok...

Pedig kosarban is ugyes voltem de nah hiaba dobok rohadt jol kosarra meg cselezek ha beall elem egy 2 meteres ember es siman leszedi a labdat amig dobok... ugyanez ropinel... a modelleknek meg ertem volna kb. a derekaig xD


Nezd a lehetosegeket inkabb!!!

En pl. most orulok hogy 16 centis magassarkut is felvehetek, nem leszek magasabb a pasimnal :)))

2013. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

182 centi vagyok,16eves lany... nekem meg sosem volt baratom, mert nem erzem magam eleg erettnek.. persze sokan probalkoznak, de nekem meg ido kell. (Ezen a nyaron 32 fiu hivott randizni, de mindhiaba)

Ne aggodj, a ferfiak nagy resze imadja a hosszu combu lanyokat.

2013. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!