Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy beszéljem rá anyukámat...

Dzsóóó!!! kérdése:

Hogy beszéljem rá anyukámat arra hogy megengedje h tetoválást csináltassak? 16/F

Figyelt kérdés
Alkarra szeretném a b.c rich logót...de vhogy rá szeretném beszélni hogy megengedje....hogy beszélhetném rá?
2013. okt. 29. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
én a helyedbe meg se kérném anyukámat rá. lehet hogy megengedi, de ha később megbánod, akkor azon fogsz agyalni, hogy mért engedte meg. dw azt nem értem? hogy ha annyira szeretnéd, akkor nem mind1 hogy 16 vagy 18- évesen csináltatod meg?
2013. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mesélj arról hogy azok a sztereotípiák már eltűntek, hogy tetkóval nem lehet rendes állást szerezni, meg hogy nem csak a börtön viselteknek van. Bár ha doktornak készülsz vagy ügyvédnek akkor a fent írtakat felejtsd el és a tetkót is verd ki a fejedből.
2013. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akármilyen jó ötletnek is tűnik most, hidd el, hogy pár év múlva nagy valószínűséggel örülni fogsz, hogy nem engedte meg. Ha meg még akkor is így gondolod, akkor teljesen legálisan egyedül elmész egy művészhez. Nem most van az utolsó esélyed tetováltatni, itt lesz ez még akkor is, amikor 18 leszel ;)

Még nem tudod, hova visz az élet, mi szeretnél lenni, és akármennyire is ellenzem az előítéleteket, meg szeretném, hogy megértsék, hogy a szépen kivitelezett tetoválás nem rossz dolog, hanem művészet, ez még nincs így. Erre is gondolj, lehet pár év múlva kapóra fog jönni, hogy nincs az a logó az alkarodon.

2013. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MeLifeAsMe válasza:
szerintem várj még vele 1-2 évet (: :p
2013. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!