Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 17 eves srac vagyok Es tetkot...

17 eves srac vagyok Es tetkot szeretnek de valami olyan hely kellene ahol nem kell szuloi beleegyezed valaki nem tud ilyet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Normális helyen nem csinálnak 18 év alatt, sz*r helyen meg nyilván nem kéne tetkót csináltatni mert ki tudja milyen tűt használnak, meg milyen rossz lesz a végeredmény...

Ha már ilyen nagyfiú vagy hogy tetkót akarsz akkor anyucinak is meséld el.

2013. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolonak annyit h normalisan tettem fel a kerdest igy normalis cinikussag mentes valaszt varok :-)
2013. okt. 29. 20:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolo nak koszonom a valaszt:-) :-)
2013. okt. 29. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:

A linkelt kérdéshez én vagyok a 7-es válaszoló:) Megint csak hangsúlyozni tudom, hogy a tetoválás a bőrödön lesz egy életre, nyom nélkül nem tűnik majd el, lézer vagy rátetoválás ha megbánod. Egy olyan művész, akinek a keze alól kijönne az a munka, amit nem bánsz majd meg pár év múlva, elküldene a francba. Neki nem éri meg, hogy kifizeted, ha utána a szüleid beperelik. Ahol meg simán megcsinálják, az olyan is lesz.

Egy év és már azt csinálsz, amit akarsz. Ha addig nem tudsz várni, akkor azt gondolod, hogy majd x év múlva is ennyire szeretni fogod a gondolt mintád?

2013. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem ne csináltass. Ha valami bajod lesz,még cinkesebb elmagyarázni.Nekem 16 volt a fiam,beleegyeztem,mert úgy gondoltam,jobb,ha meg tudunk mindent beszélni.(Neki rokon csinálta). Azt az 1 évet bírd ki.Jó tanács: próbálj olyan mintát választani,amit át lehet varratni,ha meggondolod magad.De amúgy én még nem hallottam olyat,hogy valaki nagyon megbánta volna.(Én 4 éve csináltattam,40 évesen...)
2013. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
51%
a tököli börtönben például. De akkor húzz bele, mert már nagyon nehezen csuknak le bárkit is....
2013. nov. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kloka válasza:
89%
Tegyél fel egy proba tetkot hennát ami könnyedén el tudsz távolitani. Nekem bevált mert már attol bezártság érzésem volt stb.zavart h. Rajtam van.3 hét és nem akarsz majd véglegeset.
2013. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vattil válasza:
Ha azt sem tudod eldönteni hogy hova tedd, akkor kit kérdezel majd, hogy mit tetováltass? Köszörültesd hegyesre a fogaidat,azt lehet hogy nem veszik észre, később ki is lehet húzatni,ha unod!
2013. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én két hét múlva töltöm a 18-at de már 2 tetoválásom van, hiába van kiírva a szalonban hogy nem csinálják meg 18 alatt, az csak az ellenőrzések végett van kint, nekem meg sem kérdezték, pedig 2 különböző szalonban csináltattam :) és arra hogy nem csinálják meg szépen annyit hogy az enyémek gyönyörűek lettek épp olyanok mint akartam :)
2013. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!