Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet kínaiból divatosan...

Lehet kínaiból divatosan öltözködni? Szerintetek gáz kínaiban vásárolni? Nemfog senki kinézni emiatt?

Figyelt kérdés

Szerintem durva, hogy sok "márkás" boltban elkérnek közel 10kt egy pulcsiért.

Aztán ugyan az az anyaga mint egy kínainak, csak ott kb 3 k egy pulcsi, és nincs rajta valami márkajelzés.

Szerintetek nem gáz, ha kínaiból veszek ruhákat? Onnan lehet divatosan öltözködni?



2013. okt. 25. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez teljesen elfogadott, úgyhogy nyugodtan vehetsz ott is ruhákat... A márkajelzést úgy sem keresik a pulóvereden. :)
2013. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amióta az eszemet tudom kínaiban vásárolok, mert nem telik drágábbra és még itt vagyok, sőt a középsuliban állandóan dicsértek, meg kérdezgették, hogy honnan öltözködök, mert nagyon tetszenek nekik a ruháim. Mindenhol lehet találni valami normálisabb ruhadarabot, csak mondjuk a kínaiban nehezebb.
2013. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szabadna senkit sem lenézni azért, mert mondjuk kínaiból, turiból... stb helyről vásárol. Ugyanolyan ember, mint a másik. Viszont egy dologgal nem értek egyet veled. A kínaikban az árak szerintem az utóbbi időben iszonyatosan megemelkedtek, és az ár/érték arány sem mindig a legjobb. Egy farmer 6 ezertől kezdődik, márkásat pedig veszek már 4-5 ezerért. Vannak olcsóbb és középkategóriás márkaüzletek is és leárazáskor fele annyiért hozzá lehet szinte jutni a dolgokhoz, mint amennyiért a kínaiban árulják.

Természetesen a kínaiból is lehet divatosan öltözködni, viszont meg kell válogatni a ruhákat, mert hajlamosak túlcsicsázni a termékeket.

2013. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az utolsóval.

pl leárazáskor mintás farmereket 1500-ért vettem a new yorkerben, 1800ért pulcsikat a terranova-ban, 500 ft-ért felső a h&m-ben stb.

szóval egyáltalán nem olcsóbb a kínai, mint a rendes boltok.

és nem az a gond a cuccaikkal, hogy kínaiak, hanem hogy a legtöbbnek olcsó hatása van. (pl neon színek, szinte áttetsző anyag, nagy/csillogó minták stb)

2013. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem az !! Én ink csak sima fekete ruhákat veszek.v eseteleg pirosat és van textil festékem és a polókat szoktam vele festeni ! Mondjuk bandás polókat így sajátkezüleg jobb! És ha ugyis befestem minek márkás! A farmert meg kereszt akakokban kihipózom így tök kúlos lesz!
2013. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz! Nálunk az olyan lányok is vásárolnak kínaiban, akikből ki sem nézném. Én általában a kínaiban és a New Yorkerben vásárolok. Nyáron inkább a New Yorkerben, mert a kínaiban nálunk nincsenek olyan felsők és rövidnadrágok, amik nekem tetszenek, télen viszont inkább kínai, mert nincs annyi pénzem pulóverekre és téli ruhákra. Főleg, hogy most láttam 27 ezerért kabátot ott.

Lehet kínaiból is divatosan öltözködni és minőségre is ki lehet fogni jókat és kevésbé jókat is.

Nyúlt már ki New Yorkeres pulcsim 1 mosás után úgy, hogy 2 számmal nagyobb lett rám, de olt már ez a kínaissal is így.

2013. okt. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz! :) Régen énis igy gondoltam! :)

Például én a túriból vettem egy farmert 3E forintért használtan de újnak látszik és tök jól nézz ki! :)

G-star RAW ez volt beleírva! :)

2013. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz,ha ízlésesen vagy.Egyébként a plázás boltokban is tök jó akciókat lehet kifogni.Nyár végén,szeptemberben vettem a NewYorkerbe egy tök divatos inget,1490-ért.4000-ről volt leárazva.Vagy most jönnek a Joy-napok.
2013. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha néha megteheted, egy-két alapdarabot vegyél menőbb boltban. Például egy cipőt, farmert, kabátot. A többit meg kínaiban. Így biztosan nem leszel gáz.
2013. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én egyszerűen utálom a kínaikat. Tudom, hogy ma már szinte minden kínai, de akkor is... Egy farmer ugyanannyiba kerül pl egy olcsóbb, de nem kínaiban, a C&A-ban, és elég sok boltban vannak leárazások. Nem megy olyan hamar tönkre a ruha, és az anyaga is teljesen más. Nem tudom, milyen a stílusod, de biztos lehet divatosan öltözködni a kínaiból is, csak nem éri meg. 1-2ezerrel drágábban 10-szer jobb cuccokat kapsz. Az én ruháim a Tallybol vannak általában, a cipőim is márkásak. Nem kifejezetten a márka miatt veszünk a Tallyban farmert, hanem mert tovább bírják. És így elég 4-5farmer 1-2évre. Ugyanígy vagyok a cipővel is. Vans cipőm van, mert tovább bírja.

Szóval szerintem leárazások alkalmával nézz be mondjuk a Tallyba, és vegyél ott is ruhát. Aztán döntsd el, hogy maradsz-e a kínainál.

2014. márc. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!