Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti nem tartjátok undorítónak...

Ti nem tartjátok undorítónak ezt a sok éve tartó tetoválási őrületet? Engem kifejezetten taszít, főleg a nőknél.

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 08:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%

nekem csak annyi vele a "bajom" úm., hogy sokan még mindig nem jutottak el arra a szintre, hogy normális igényes szalonban varrassanak hozzáértővel akinek nem csak annyi a rajztudománya, hogy le tud kopírozni pauszpapír segítségével egy mesefigurát.

plusz: sokan varratnak most "trendi" szövegeket, motívumokat pl:. hope, stay strong, madárkák, kalitka stb dolgokat, amik már sablonosak, unalmasak és a legtöbb esetben csak azért készülnek, hogy el lehessen mondani, hogy van tetoválása az illetőnek.

szerintem (mivel nekem is van már nem egy tetkóm) ha egy tetoválás igényes szalonban készül a megfelelő tetováló keze által, plusz az adott tetkó nem egy sablonos, elcsépelt valami, akkor az igenis jól tud mutatni, ha még jelentéssel is bír a gazdája számára.

2013. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

Az első válaszoló elmondja a lényeget.

De egyébként mindenkinek megvan a joga, hogy eldöntse, mit csinál a saját testével, mit varrat, hova, és mennyit szán rá. Egy igazi művésszel csináltatni nem olcsó dolog, de legalább olyan lesz az eredmény, amilyet szeretnél.

2013. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert annak idején egy okos tanárom azt mondta,hogy csak a primitív emberek firkáltatják össze magukat. Azóta nem tudom megérteni,hogy mire jó ez! Persze nem akarok senkit bántani,ne értsetek félre! Üdv
2013. nov. 4. 06:24
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

miért, egy művelt emberben nem lehet meg az a hajlam, hogy mutatós ábrákkal díszítse testét?

nem értek ezzel egyet, nem tartom magamat primitívnek sem azért, mert van tetoválásom, sem azért, hogy legyen tetoválásom.

2013. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Az okos ember nem foglalkozik azzal, hogy más mit szeret aggatni a külsejére. A tanárod alaposan le is írta magát ezzel a megjegyzésével, maximum ő lehetett a primitív. A tetovált emberek sem piszkálnak senkit azzal hogy miért üres a bőre, minket sem kéne ilyen ál-intellektüell hülyeségekkel leírni.
2013. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat a butaságomért.
2013. nov. 6. 06:44
 7/33 anonim válasza:
Szep dolog hogy minden tetkos nevében beszélsz nekem nincs semmi bajom velük de egy tetkos társaságban nekem már beszóltak azért amiért nekem nincs tetkóm tehát a primitívség szintjét nem a tetkó viselés vagy nem visel éshatározza meg
2013. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
5%

DE IGEN, UNDORÍTÓNAK TARTOM!


És károsnak, mivel örökre ott marad!

Ily módon kimeríti az öncsonkítás fogalmát is.

2013. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%

Nem tartom undorítónak! Azt viszont igen, hogy olyan világot élünk, ami tele van olyan emberekkel, mint Te! Felszínes vagy! plusz előítéletes... és jó sokan vagytok! A külsőségekre utazol, és esélyt sem adsz a tetovált embernek arra, hogy megmutassa, milyen ember is Ő valójában. Szűk látókörű vagy, aki csak azt látja maga előtt: Nézd már, tetkója van! Idióta divatb....zi! Undorító!


Lehet, hogy tetováltként jobb ember vagyok, mint Te (vagy a nagyokos tanárod..) Mindenkinek a saját dolga, hogy varrat-e magára, avagy nem! Ha varratok, miért zavar az bárkit is?? Legalább ha meghalok, könnyen be tudnak azonosítani...


By the way.. Ha megismerkedsz egy lánnyal, aki szép, okos, kedves... blabla és beleszeretsz... Majd 2 hónap múlva ágyba viszed, és meglátsz a combján, csípőjén, akárhol egy tetkót... Akkor kidobod???? (mert azt írtad, hogy taszít..) hagyjuk má'

2013. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
A lényegre tapintottál! Eszem ágában sincs 2 hónapot várni. Vagy azonnal levetkőzik h megnézzem, vagy ő maga mondja meg hogy van-e. Amúgy ha egy társaság megkérdi hogy nekem miért nincs,az talán tényleg azt mutatja hogy primitívek. Bocs de vannak akik nem divatmajmok.
2013. nov. 7. 06:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!