Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A srác, akire hajtok, a...

A srác, akire hajtok, a dagibb csajokat szereti. Szerintetek érdemes olyan ruhát felvennem buliba, ami kifejezetten kiemeli a kövérségem? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Alapból nem vennék fel ilyen kihízott ruhát, de a srácnak, akiről szó van, nálam is dagibb barátnői voltak. Érdemes iylesmit felvennem? Vagy van ötletetek hasonló hatású ruhára?


2013. szept. 11. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kövér vagy, hanem arányosan telt! Bármilyen nőies ruha/szoknya jól állna, akár a rövidebbek is. Szóval hajrá! :)

22/f

2013. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bókot, de ez azért már több, mint "arányosan telt". Ha írsz magánban, mutatok egy másik ruhát is.
2013. szept. 11. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennyire bejön a fiú? Bolond lenne, ha nem csapna le rád, ha már így képes vagy a kedvében járni :)

A ruha meg mellesleg jól áll! (Hasonló típus vagyok a sráchoz.) Mindig is tetszett, ha teltebb lányok vékonyabbaknak való ruhákat vesznek föl.


Van kedved esetleg privátban beszélgetni a témáról? :) Hátha tudok tanácsot adni.

2013. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?:D
2013. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
most mi baj van magaddal? olyan legyél, amilyen vagy, és el kell fogadnia ilyennek.
2013. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit szólnál rövid top-hoz, vagy haspólóhoz, mellé egy rövidke farmernadrágocska? Merész, vad, szexi, azzal aztán vonzanád a fiút, az tuti :)
2013. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket! Azóta összejöttünk a sráccal, én meg egy kicsit még teltebb vagyok.:-)
2013. szept. 27. 15:17
 8/10 A kérdező kommentje:

:-)

[link]

2013. okt. 2. 11:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki! :) Milyen érzés, hogy kicsit elengedheted magad így evés terén? Most mennyire tetszel a barátodnak? :)
2013. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 terményes válasza:

Szerintem az a kérdés mennyi időre szeretnéd a srácot !

Ha csak rövidre, tégy meg mindent, hogy észre vegyen.

Ha tartós kapcsolatot szeretnél vele ÖNMAGAD LÉGY

(azt vegyél fel ami neked tetszik,úgy viselkedj ami te vagy)Ha így megtetszel neki az jó ,ha nem, ne pazarolj rá

érzelmeket mert nem éri meg. Megnéztem a képet. Kösz, hogy

bízol bennünk.Ha rám halgatsz :emeld fel a tekinteted !

Az élet szép !

2013. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!