Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Adnak fájdalomcsíllapítót?

Adnak fájdalomcsíllapítót?

Figyelt kérdés
Szeretnék köldökpiercinget, és szeretném, hogy minél kevésbé fájjon. Adnak érzéstelenítőt?

2013. nov. 17. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
piercing = fajdalom. mivel erzestelenitoszert csak orvos vagy nover adhat be, a studioban nem fogsz ilyet kapni. ha ennyire felsz a fajdalomtol, biztos hogy neked valo a piercing...?
2013. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
van ahol helyi érzéstelenítés van, pl fagyasztással. no de könyörgöm! aki piercinget akar, annak a fájdalmat is vállalnia kell... ilyen hozzálással inkább ne is csináltass...
2013. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne aggódj! Én is borzasztóan féltem a fájdalomtól. Nem kaptam semmit, de komolyan nem fájt. Semmi. Pedig én volt, hogy vérvételtől elájultam a tű miatt, szóval nyugi. Csak ne nézz oda. Barátnőm egyébként úgy csinálta, hogy előtte egy kis pálinka...nem berúgni kell, csak egy kortyocska. Sokan így szurattak, de csak stúdióban csináltass!!
2013. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minőségi, jó hírű szalonokban injekciós érzéstelenítést kérhetsz. Sokat segít, nagyon sokan félnek a piercingtől. Aki pedig azzal jön, hogy fájnia kell, és szenvedj meg érte, az egy sötét barom. Semminek nem kell fájnia, sem ékszernek, sem orvosi kezelésnek, semminek. Még a tetoválást is érzéstelenítik ha kéri a vendég, mert nem primitív törzsek tagjai vagyunk (bár egyesek oda is tartozhatnának akár...), ahol a fájdalom a lényege az egésznek, és ennek az elviselése a rituálé értelme.
2013. nov. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Frigg ***** válasza:

Nekem két köldökpiercingem és egy orr piercingem van, valamint rendelkezek két tetoválással is. Az első köldök-pc eléggé fájt, rossz pózban voltam. A második kb. csak pár másodpercig volt kellemetlen, utána szinte nem is éreztem semmit. (A másodiknál félig ülő pózban voltam, így jobb volt, mert az elsőnél feküdtem és jobban feszült a bőröm) Orr-pc meg kb. semmi nem volt. Egyik testmódosításomhoz sem kértem semmiféle érzéstelenítést, mert nekem ez jelentőséggel bír. Én úgy érzem, így többet ér számomra az egész, de ez az én véleményem. Ettől még nem leszek se primitív, se sötét bunkó. Nekem fontos a "fájdalomérzet", ez adja meg számomra az értékét. De ismétlem, ez csak az én véleményem, mindenki úgy módosítja a testét, ahogy neki jól esik.

Barátnőmnek fagyasztósprével fújták le a köldökét szúrás előtt.


23/N

2013. nov. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha számodra fontos a fájdalom, az egy dolog. A saját testeddel azt csinálsz amit akarsz, egészen addig, amíg nem írod elő másoknak, hogy fájnia KELL, mert különben hogy képzeli hogy piercinget csináltat/tetováltat/akármi. Nyilván nem te vagy a sötét bukó, hanem mondjuk az első két hozzászóló.
2013. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

második vagyok. már ne is haragudj, de ezek a dolgok fájdalommal járnak. aki bevállal ilyesmit, annak bizony a fájdalmat is be kell vállalnia. mert oké, hogy mikor megcsinálják a pc-t esetleg nem fáj. de utána még egy darabig fog. és attól már úgysem tud megszabadulni, csak ha meggyógyult a terület. ugyan a kérdező a tetoválás témát nem hozta fel, de attól az agyam dobom el, hogy kell a tetoválás, de nehogymár fájjon... de biztos én vagyok az agyhalott és beteg elméjú, hogy nekem ezek kedves,jó fájdalmak az életemben. illetve nekem megéri.

pont az ilyen embereknek nem kéne se piercing, se tetoválás, mert ők aztán biztos nem tudják majd úgy értékelni és felfogni mint teszem azt, én.

2013. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!